Gitti dinozor, geldi Dinocan

Gitti dinozor, geldi Dinocan
Gitti dinozor, geldi Dinocan
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankapar'ın tanıtımı için Çiftlik Kavşağı'na koyduğu dinozor heykelini değiştirdi. Dinozor heykeli, yerine Dinocan geldi.

RADİKAL- Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankapar'ın tanıtımı için Çiftlik Kavşağı'na koyduğu dinozor heykelini değiştirdi. Ekipler kavşağa dinozorun daha büyüğü olan 'Dinocan'ı yerleştirdi.Ankapark'ın tanıtımı için Atatürk Orman Çiftliği Kavşağı'na ilk önce dev otorobot heykeli yerleştiren belediye, otorobotu kaldırarak yerine 3 metre yüksekliğinde ve 10 metre uzunluğunda T-Rex isimli dinozor heykelini yerleştirdi.

 

Belediye, şimdi de dinozorun daha büyüğü olan Dinocan ile Ankapark'ın tanıtımına devam ediyor.

 

15 metre yüksekliğinde ve 12,5 metre uzunluğundaki Dinocan'ı Çiftlik Kavşağı'na yerleştirdiklerini kaydeden yetkililer, bu dinozorun da hareketli olduğunu, Ankapark'ın tanıtımı için kullanılan bu figürleri belirli sürelerde değiştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, nisan ayında yapımı devam eden Ankapark'ın yanındaki Atatürk Orman Çiftliği kavşağına dikilen robot heykeli kaldırılarak yerine dinozor heykeli dikilmişti.


  http://www.radikal.com.tr/135867813586782

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Anlaması zor... - citizen

  Ankaralılar yıllardır kendileriyle alay eden, her konuya maydanoz bu adamı nasıl hala belediyenin başında oturtuyorlar., anlamak mümkün değil....

  DEVLET DENETLEME NEREDE? - user1023382

  Eskiden hafta sonları bir ANKARALI olarak ağaçların altında ailemle birlikte piknik yapabileceğim şehrin ortasında ATATÜRK'ÜN Milletine emaneti vardı Birileri para kazansın diyerek parka çevirdin. Bu ne yahu ANKARA babanın cifliğimi? YETEEEER Seni icraatlarını denetleyen yok mu? VAHU hiç olmazsa ESKİSEHİRİ örnek alsaydın da o boklu Ankara deresini ıslah edip şehrin ortasında bir VAHA kursaydın. Bunların parası ben veriyorum ve senden hesap sormak benim en doğal hakkım. DEVLET DENETLEME mekanizması yokmu ?????...