Gökbakar, polisin gaz atmasını savundu

Gökbakar, polisin gaz atmasını savundu
Gökbakar, polisin gaz atmasını savundu
Recep İvedik tipmesiyle ünlenen oyuncu Şahan Gökbakar, twitter hesabından 1 Mayıs'ta yaşananların Taksim'e gitmek isteyenlerin suçu olduğunu iddia etti: Sanki dün polisin Taksim'e cıkışa izin vermeyeceği ve oraya gidip buna direnilirse olayların cıkacağı belli değildi? Bile bile lades!!! Amaç?

Radikal.com.tr - Gökbakar’ın mesajları orijinal haliyle şöyle:


Bile bile lades bunun adi. Yazik gunah. Gulup eglenip kutlamak yerine bu manzaralarin ne anlami var?

İzmirde,Ankarada, Diyarbakirda ve hatta Kadikoyde bile mutlu mesut kutlanio bu bayram.Polisde oralarda kimseye gaz sıkmıyor.Besiktasta amac?

Herseyi canli yayinla izliyoruz.Polisle catisanlarin pek isciye emekciye benzeyen bi halleri yok gibi..?

20li yaslarda, suratinin tamami kapali,sirtcantali elinde tas olan tipte bir isci tanimiyorum.Bayramlik kiyatlerimi yoksa bu? Amac yanlis!

Ne zaman hak hukuk tas molotof atip catisarak alinabildi? Bana bunun gecer akce oldugu bir tek yer soyleyin? Birakin bunisleri koruklemeyi!

Sanki dun polisin taksime cikisa izin vermeyecegi ve oraya gidip buna direnilirse olaylarin cikacagi belli degildi? Bile bile lades!!! Amac?

Ankara coskulu, izmir coskulu. Bu sene taksim yoksa yoktur. Amac bayram kutlamaksa gidip uygun yerde kutla.Seneye yine taksimde kutla...

Nedir bu ofke bu hirs.Sapla samani birbirine karistirip, yaratilan doldurusa gelmesin akli selimler bari...

Taksim yok. -Var! -Yok malesef! -Var! -Malesef yok! Var!Cikariz istersek yikariz yakariz yuruyuuun!! aaa Ama gaz atiyo polis!!! Yazik...

Polisde insan...su ulke iki adim ileri gitsin artik birakin bu sacma hirslari kutuplasmalari.Bayramsa bayrama yakisir kutlayin!!!

Besiktasta yasanan goruntuleri desteklemiyorum. Desteklemiycem de. Polisle catisilan bir ortami destekleyeninde aklina sasarim...

Hahahahah sayenizde yeni hakaret kaliplari ogreniyorum tweetlerinizden. Birbirinize tahammul edin. Hepinizi seviyorum cok...

Soylenin altinda bisey aramaktan gelio ne geliosa basimiza.insaat var denio.Peki deyin.insaat bitince yine yasaksa tepki verirsiniz veririm.

Gecen sene fistik gibi kutlandi taksimde.iktidar yine ayniydi?Yani biraz daha sakin bakin artik su olaylara..

Ha ben boyle dusundugum icin hicbisey bilmem, emekten anlamam,yandas olurum, ama siz herseyi bilirsiniz oylemi? Nediyim! Peki oyle olsun...

Durun ben gidip,kendi degersiz ama zengin hayatimda bogulup, osurmali ve kusmali filmler cekip sonrada yaladigim yandas tarafta takiliyim.:)


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  İzmir

  ,

  molotof

  ,

  Zengin

  ,

  hukuk

  ,

  zaman

  ,

  iktidar

  http://www.radikal.com.tr/1131786113178640

  YORUMLAR
  (40 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Boyun mu eğeceğiz - KızılPeçe

  Yorumlara şaşırmadım. Biz emekçiyiz, işçiyiz.Kısaca diyor ki; boyun eğin, kabullenin. Size bugüne kadar her şeyi yasakladıkları gibi 1 Mayıs'da yasakladılar işte sizde bal gibi boyun eğecektiniz. Ama kusura bakma bizim öyle bir özelliğimiz yok.

  GökBAKAR - ShuiTa

  Çok çocuksu yorumlar. Bu yandaşlık ya da yalamalık bir durum değil daha çok cahillik ve anlayışsızlık sorunu. Dört duvar arasında yetişip en fazla mahallede top oynayan her bilgiyi kutudan alan insanlar var buralarda. Şimdi sorsak mutlaka yüzlerce kitap okumuştur ve devam ediyordur. Ancak insanlık adına bize ne anlatabilir merak ediyorum. Mesela "20li yaslarda, suratinin tamami kapali,sirtcantali elinde tas olan tipte" birisinin dünya görüşünün ondan daha iyi olduğunu en azından köle olmak istemediğini, para kaygısı olmadığını, geleceği parlak olsa da iktidar değil toplum "yalamalığı" yapmadığı biliyor mudur? Bir gün kendisini de kimliğinden bir anlığına uzaklaşıp insan olduğunu hatırlamasını umarım.

  kardeşlik - onok

  receplerin kardeşliği.. hakkaten ..hem öz hem ikiz..

  ... - interstellar5555

  Zamanında bunu eleştirenleri elitistlikle suçluyordu millet, şimdi buyursun gelsinler eserlerini, kimi savunduklarını görsünler.

  Deveye neden boynun eğri diye sormak gibi - dilek13

  Sanatçı'nın yanıtına bakın ''Gulup eglenip kutlamak yerine bu manzaralarin ne anlami var?'' Recep İvedik daha 1 Mayıs'ın ne anlama geldiğini bilmiyor. Dünya'da işçi sınıfı 1 Mayıslara gelebilmek için çok şehitler vermiş. 1 Mayıslar gülüp eğlenme günü değil hak alma, bu uğurda mücadele etme günüdür. Senin tuzun kuru olunca işçi sınıfının üstüne gaz da atarsın bomba da.

  DOGRU - 14Bernard

  Sizi gidi provakatorler.Bile bile bunu yaptiniz.Masum halkin rahatsiz olmasini saglayip size yandas olacak zannettiniz.Bu filmi ben daha once gormustum.Onun icin var olsun Emniyet gucleri.Mahsus hastahaneye girdiniz.Siz insan sevmeyen mahluklarsiniz.

  daha 6 ay önce ne diyorlardı.?? - şanslı36

  pkk lı cocuklar molotof attıklarında ınsanımız ne kadar suskundu.ya.sokaklarda kımse yoktu.bu memlekette.demokrası yok .diyenler perde arkasından seyrettı.oh şimdi olay çözüldü. cık sokaga sallaa.. bence yemezler.gencecık cocukları 20 tl yevmiye. ellerıne dergı,sopa, verıpte sabıkalı yapmayın ya.daha demokratık yollar var.denedıkmı.yok. e ozaman imza ısterler deşifre olursunuz.uyandı mılletımız. şükür.