Gökçek, Erdoğan'ın önünde 'Gezi zekalılar' demedi

Gökçek, Erdoğan'ın önünde 'Gezi zekalılar' demedi
Gökçek, Erdoğan'ın önünde 'Gezi zekalılar' demedi
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bulvar açılışı töreninde Başbakan Erdoğan'dan önce kürsüye çıkan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in elindeki konuşma metnini okurken bir sayfayı 'atlaması' dikkat çekti.

Radikal.com.tr – Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği bulvar açılışı töreninde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’dan önce kürsüye Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek çıktı. Gökçek’in elindeki konuşma metnini okurken bir sayfayı ‘atlaması’ dikkat çekti. Gökçek’in atladığı sayfada, “İstanbul’da Gezi Parkı’ndaki 8 ağacı bahane edip Türkiye ’yi karıştıranlar şimdi ODTÜ’de sökülecek 300 ağacı 7000 adet diye halka takdim edip bu bahaneyle ortalığı karıştırmak istiyorlar. Sayın Başbakanım; bu gezi zekalılar Ankara’da belediyemizi ağaç kesmekle suçlayarak en büyük hayatı yaptılar. ODTÜ yolundan 300 ağaç sökeceğiz ODTÜ’ye 10 bin boylu ağaç dikeceğiz” yazıyordu. 

Gökçek’in bu sayfayı ‘atlaması’ üzerine, bazı belediye görevlileri ve korumaların, gazetecilere dağıtılmış olan konuşma metnini toplamak ve söz konusu ifadenin bulunduğu sayfayı almak istemeleri dikkat çekti.

ANKARA


  http://www.radikal.com.tr/114856111485614

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sen artık Yalova Kaymakamısın! - yusufdemir55

  İlk seçimde başkanlığın Ankara için kötü bir anı olarak tarihe gömülecek!

  mersedesin bir tekeri kadar etmez dedim yayınlamadılar. - demlicay2011

  tamam lafımı geri alıyorum. 4 tekerin tamamı eder. oldu mu? bir alman ambargosu tadından yenmez bunları perişan eder. özellikle kimya ve otoda ne güzel olurdu herkez boyuun ölçüsünü alırdı. ankaralı bilir işini.

  avrupa muhtaçı daha mühendislerine sahip çıkamadın - demlicay2011

  yağdırıp durma yağdanlığı. kullandığın her şey avrupa malı. varmı yerli malın. daha ne yalan söylersiniz anlamadım. musluğunuz kesilsse oracıkta yığılırsınız. kimya oto görüntü ses ev dekarasyon italya fıransa almanya yeterde artar size. ayrıca bir kaç avrupa şirketin cirosu kadar büyüklüpünüz var bumu dünya liderliği. istatistik bilmez cahiller. uydunuzu atan fransız şirketine bak önce. bilim kim siz kim demokrasi kim siz kim. yandaşlık var mı gel butarafa. yağdanlık varmı gel alasını gör. avrupa olsam sizi sınırdan içeri almayı bırak çevresinden geçirmem. afganisana gidin afganistgana şalvar fistan bol güneş hurma çoraklık sizin hayaliniz bu vatandaşa gösterdiğiniz gizli hayal. siz avrupamın mallarıyla oynaşın bakalım.

  ... - Barnabycik

  Konuşmak susmanın kokusudur. Ya sus git, ya konuş gel, ortalarda kalma. Yalan korkaklığın tortusudur. Dürüst kaba ol, eğreti saygılı olma. ÖZDEMİR ASAF