Gökhan için umutlar tükeniyor

Aramalar sonuçsuz

Rumelifeneri'nde denize düşen kızını kurtarmak isterken kaybolan Cemal Tayfun Gökhan hâlâ bulunamadı. Gökhan'ı bulmak için dün 3 deniz millik alanda arama yapıldı. Yetkililer pek umut vermiyor.

İSTANBUL - Denize düşen altı yaşındaki kızını kurtarmak için denize atlayan ancak iki gündür bulunamayan baba Cemal Tayfun Gökhan için umutlar tükeniyor.
Gökhan'ı bulmak için dün de Rumeli Feneri sahilinde arama yapıldı ancak izine rastlanamadı. Pazar gezmesine çıkan aileden altı yaşındaki Aylin denize düşünce önce dayısı Franklin Carlos, sonra babası denize atlamıştı. Anne Alexandra Gökhan dalgalara kapılmaktan son anda kurtulmuştu. Aylin'in cesedi bulunurken baba kaybolmuştu. Bacağı kırılan Carlos ise kayalıklara tutunarak kurtulmuştu.
Arama çalışmalarını yürüten yetkililer, rüzgârın kuzeydoğudan esmesi nedeniyle Cemal Tayfun Gökhan'ın cesedinin kıyıya vurabileceğini söylüyor. Uzmanların bir de uyarısı var: Art arta gelen üç-dört dalga daha sonraki büyük dalgaların habercisi olabilir, sahilde gezerken dikkatli olun.