'Görünmez' kaza

Bolu Dağı'nda yağmur ve sis nedeniyle meydana gelen iki ayrı zincirleme trafik kazasında 12 araç birbirine girdi. Her iki kazada toplam 18 kişi yaralandı.

BOLU - Bolu Dağı'nda yağmur ve sis nedeniyle meydana gelen iki ayrı zincirleme trafik kazasında 12 araç birbirine girdi. Her iki kazada toplam 18 kişi yaralandı. Yarıyıl tatili nedeniyle araç yoğunluğu yaşayan Bolu Dağı'nda trafik 45 dakika boyunca kapandı.
Kaza, dün saat 15.30'da Bolu Dağı'nın Seymenler mevkiinde meydana geldi. İstanbul'dan Ankara istikametine giden 14 ED 952 plakalı tanker, yoğun siste görüş mesafesinin 10 metreye düşmesi nedeniyle önündeki bir otomobile çarptı.
Kazayı fark edemeyen altı araç arka arkaya tankere çarptı. Bu sırada 50 metre sonra biri yolcu otobüsü dört araç daha birbirine girdi. Her iki zincirleme kazada Zeliha Şahin, Osman Erdal, Elif Erdal, İnanç Erdal, Şehriban Erdal, Asiye Çeliktaş, Hüseyin Bozkurt, Mehmet Çağlar, Salih Çeliktaş, İsmail Yiğittaş, Ekber Erdal ve Deniz Sarıtaş ile kimlikleri belirlenemeyen altı kişi yaralandı. Yaralılar İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


    http://www.radikal.com.tr/7348907348900

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.