Gözaltına alınan kadınların 'büyük' intikamı

Gözaltına alınan kadınların 'büyük' intikamı
Gözaltına alınan kadınların 'büyük' intikamı
Trabzon'da dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 6 kadın, önce ekip otosuna, sonra da karakoldaki nezarete tuvaletlerini yapınca polisler zor anlar yaşadı.

Fatih TURAN

TRABZON – Trabzon’da polisi arayan bir işyeri sahibi, 15 yaşlarında esmer bir kız ile yanındaki kadınların, tırnakçılık yaparak para çalmaya çalıştıkları yolunda ihbarda bulundu.

Bunun üzerine kentin değişik yerlerine operasyon düzenleyen polis, 6 kadını gözaltına alarak minibüsle karakola götürdü.

Çarşı Polis Merkezi’ne getirilen kadınların, araca pisledikleri görüldü. Karakolda da üst araması yaptırmamakta direnen kadınlar daha sonra da konuldukları nezarete tuvaletlerini yaptı.

Pis koku yayılması üzerine polisler karakoldan dışarı kaçtı, bazı polisler de ıslak mendillerle burunlarını tutarak karakola girdi. Ardından karakolda temizliğe başlandı. (dha)


  ETİKETLER:

  TRABZON

  ,

  Fatih

  ,

  Kız

  ,

  İşyeri

  ,

  Para

  ,

  operasyon

  ,

  koku

  http://www.radikal.com.tr/109868810986883

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Polisin biber gazi varsa... - sonbarikat

  Polisimiz biiyorsunuz en baba marka biber gazini ithal ediyor.. Bu kadinlarin onu alacak paralari olmadigina göre dogal silahlarla karsilik vermisler... Valla baya iyi bir yöntem... Hem iktidarin ve polisin yaptiklari yaninda cok da masum kalir...

  olacak okadar - stokman

  Insafsiz davranmamislar. Biber gaz yerine dogal gaz kullanmislar. Tamamiylede yan etkisi yok. Bu tepki neden

  KISACASI - pispor

  Sonunda karakolun içine de ettiler