Gözler 5 trilyonda

Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişi, yeni yılın ilk trilyonerlerini ortaya çıkaracak. İdare de bastırdığı ve kısa sürede bayilerce alınan 23 milyon 400 bin biletten, 56 trilyon liralık hasılat elde etti.

ANKARA - Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişi, yeni yılın ilk trilyonerlerini ortaya çıkaracak. İdare de bastırdığı ve kısa sürede bayilerce alınan 23 milyon 400 bin biletten, 56 trilyon liralık hasılat elde etti.
Piyangonun yılbaşı özel çekilişi saat 22.00'de TRT Arı Stüdyosu'nda başlayacak. Bu çekilişte son üç rakamına göre 10 adet 30 milyon ve iki adet 250 milyar liranın talihlileri belli olacak. Saat 23.00'te de son iki rakamına göre yedi adet 16 milyon kazananlar ile iki adet 500 milyarın sahipleri ortaya çıkacak.
Çekiliş canlı yayımlanacak
Saat 00.15'de bu defa şans topları yeni yılın ilk trilyonerleri ile amorti sahipleri için dönecek. Özel çekilişin bu final bölümünde bir adet 5 trilyon ile bir adet 1 trilyon liralık ikramiyenin çekilişi yapılacak. İki adet amorti numarası da tespit edilecek. TRT'nin Arı Stüdyosu'ndaki bu çekilişler, TRT1 kanalından canlı olarak da yayımlanacak.