Gül, üç dönemlik vekillerle buluştu

Gül, üç dönemlik vekillerle buluştu
Gül, üç dönemlik vekillerle buluştu
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara'da 3 dönemi dolduğurduğu için Meclis'e giremeyen eski AK Parti'li bazı milletvekilleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

RADİKAL-11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara 'da 3 dönemi dolduğurduğu için Meclis'e giremeyen eski AK Parti 'li bazı milletvekilleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Hürriyet'te yer alan habere göre bir adamı tarafından organize edilen iftar yemeğine, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Sanayii eski Bakanı Nihat Ergün, Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin, TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, eski milletvekilleri Abdülkadir Aksu, Necati Çetinkaya, Salih Kapusuz, Mücahit Fındıklı, Mehmet Tekelioğlu, Zeki Karabayır, Şükrü Ayalan, Necdet Budak, Ruhi Açıkgöz, Kemalettin Göktaş katıldı. 1 saat süren iftar yemeğinin ardından herhangi bir açıklama yapılmadı.


  http://www.radikal.com.tr/138297113829711

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  abdullah gül - 123456cb

  ne kadar berbat durum hala abdullah güle kurtarıcı gözüyle bakılıyor .başka bu ülkede kimse yokmu cumhurbaşkanı dişişleri devlet bakanı başbakan yardımcılığı dahada var saymadıklarım yetmiyormu insan biraz utanır .işte müslümanların siyaset anlayışı bu ölünceye kadar erdoğanda 21 yılına girdi ikisi olmasa türkiye batacakmı bundan dolayıdırki amerikan sistemi olmalıdır siyasi partiler yasası 2 dönem seçilme hakkı olmalı düşün artık yakamızdan buıktık aynı yüzleri yıllarca görmeye