Gül'den mini etekli mesaj

Gül'den mini etekli mesaj
Gül'den mini etekli mesaj
Cumhurbaşkanı Gül, hem başörtülü hem de mini etekli kadın öğrencilerin yer aldığı kabul töreninde çekilen fotoğrafları Köşk'ün internet sitesine koydu.

Radikal.com.tr - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül , TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Yücel Altunbaşak ve bilim olimpiyatlarında başarı gösteren öğrencileri kabul etti. Cumhurbaşkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Gül kabulde, öğrencilerle gurur duyduğunu belirtti. ve elde edilen başarıları "her bakımdan olağanüstü" olarak niteledi.
Kabulde, Kolombiya'daki 54. Uluslararası Matematik Olimpiyatı, Danimarka'daki 44. Uluslararası Fizik Olimpiyatı, Rusya 'daki 45. Uluslararası Kimya Olimpiyatı, İsviçre'deki 24. Uluslararası Biyoloji Olimpiyatı ve Avustralya'daki 25. Uluslararası Bilgisayar Olimpiyatı'nda derece kazanan öğrenciler hazır bulundu.


  http://www.radikal.com.tr/116346411634649

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bir şeyler ters gidiyor. - demlicay2011

  haydi hayırlısı. bu bacak olayı müslüman ülkelerde ne kadar önemliymiş be. başı açık kadına perdesiz ev diyenlerin dillerini ve geleceklerini merak etmiyorum. yok olacaklar. burası türkiye yobazlara geçit yok. abd istediği kadar ciasını sürsün üstümüze. nafile. ikinci kurtuluş savaşı vermemiz gerekiyor. ama bu zamanda çok zor. petrol yok ama hammadde var afganistandan gelen. belki bir şeyler olur.

  sn haraydın... - noelon

  "bayan" nezaket ifade ettiği düşünülen bir hitap olsa da "bay" dan türediği için aslında dlaylı olarak kadını erkeğin arkasına koymakta, ikincisi yapmaktadır... dolayısı ile "kadın" kullanımı "bayan"dan daha doğrudur... kız-kadın konusuna hiç girmeyeceğim, zira karanlık çağlardan hatta en karanlık çağlardn kalma bir ayırımdır...!

  Yol Uzun - natlinden

  Zaten çoktan kanıksanması gereken ve aslında kadının kendisinin olan bir konu tartışılıp "Aferin ne güzel oldu." diye sunuluyor. Böyle sunulunca da samimiyet düşündürücü bir hal alıyor.

  Kafalar karisik olunca ... - cetin_ist

  Ogrencilerin aldiklari dereceler, yarismanin niteligi, gecen yillara gore performans, vs.'dan haber yok. Kiz cocugunun giydigi etek haber olmus. Bir tuhaf ruh hali....

  Mini etek - Tasmania

  Mini etekle resim cektirince lutuf mu etmis oluyor? Cumhurbaskaninin mini etek, kadin, din, laiklik gibi konularda ne dusundugu bence cok acik. Iki yuzlulukten baska bir sey degil. Ayrica mini etegi onaylasa ne olur onaylamasa ne olur? Cok mu onemli onun kisisel degerleri?

  mini etek - derya_g

  Haberdeki mini etek mesajini ben anlayamadim. Bu Cankaya Kosku icin yeni bir sey degil ki? Zeki Muren platform topuklu ayakkabilariyla birlikte Fahri Koruturk'un huzurunda giymisti. Ogrencilerin basarisiyla lgili olmasi gereken bir haberi kilik kiyafete kitlemek onlara haksizlik olmus.

  Göz boyama - brotherlouie

  Sürekli eleştiriyorum ama ne yapayım yazamadan edemiyorum. Bu resimin köşk'ün internet sitesinden yayınlanmasının nedeni tamamen ülkemizin içerisine düştüğü şeriat tehlikesini boşa çıkarmak adına, yani göz boyama amaçlı özellikle yüklendiğini düşünüyorum. Resime bakınca bence dikkat çeken mini etekli kişi değil onun arkasında ki türbanlıların köşke rahat rahat girip çıkması ve bunu bize doğal birşeymiş gibi göstermeye çalışmaktır. Kusura bakmayın ama ben böyle bir Türkiye istemiyorum ve ülkemizi bu karanlığa sürükleyemeyeceksiniz.