Gülen'den Erdoğan'a: Geçmiş olsun!

Gülen'den Erdoğan'a: Geçmiş olsun!
Gülen'den Erdoğan'a: Geçmiş olsun!
Fethullah Gülen, gribe yakalanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gazete ilanı ile 'Geçmiş olsun' dileğinde bulundu.

Zaman Gazetesi'nde 'Fethullah Gülen' imzasıyla 'Geçmiş olsun' başlıklı ilan yayınlandı. İlanda şöyle denildi: "Yaptığı çalışmalarla ülkemiz ve insanlığa büyük hizmetlerde bulunan, çalışkanlığı ve gayretleriyle her günü dolu dolu yaşayan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın rahatsızlığını büyük bir teessürle öğrendim. Neyse ki meselenin 'gribal bir enfeksiyon' olduğunu ve birkaç günlük istirahatten sonra vazifesinin başına geçip hizmetlerine devam edeceği bilgisine ulaştım ve bu müjdeli haberle mesrur oldum. Cebab-ı Mevla'dan Sayın Başbakanımıza sağlık ve afiyet diliyor, geçmiş olsun dileklerimi arz ediyorum."


  http://www.radikal.com.tr/112495011249506

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gülen'den erdoğan'a:geçmiy olsun hk. - fgemak

  hocaefendi sayın gülen,ABD ye yerleşmiş uzaktan TÜrkiyeye siyasilere,kumanda ediyor,Türkiyeyi emperyal ABD nin kuyruğuna takanlardan biriside sayın gülen'dir onun tv ekranlarında ağlayıp sızlayıp vaaz vermesine hiç inanmıyoruz,toplumun bu zatın aktif işler yapmasını engelleyici çalışmalar yapması gerektiğini düşünüyoruz.

  fırsatını buldu verdi ilanı - biseyler

  son dönemde cemaatle başbakanın arasının limoni olduğunu biliyoruz. Cemaat hastalansa da F.gülen adına bi geçmiş olsun ilanı yayınlasak diye bekliyorlardı heralde. Gribal enfeksiyon diyosun, ben grip olan arkadaşıma telefon açıp geçmiş olsun bile demiyorum. grip bu herkes her sene enaz bi kere olur. cemaat ne yapcağını şaşırdı.

  ...? - citizen

  Bir mevsim hastalığı olan ve hergün binlerce vatandaşın sessizce yakalanıp belki de ilaç bile kullanmadan atlatmaya çalıştığı gripal enfeksiyona bu ülkenin başbakanı yakalanınca neler oluyor, görüyoruz. Tam sayfa geçmiş olsun ilanlarından başlayarak "Allah seni başımızdan eksik etmesin" diye 24 saat camilerde dua edilecek nerdeyse...Neyse.., hastalık hastalıktır tabi. Geçmiş olsun...

  Başkan - İndocolir

  Senin başbakanın değil ki o.Senin başkanın obama...

  admin kardeş - Artificial intelligence

  Başbakanın sizde sadece bir fotoğrafı var galiba, hep o pozu basıp duruyorsunuz. Konuşma arasında dudaklarını bu anda görüntülemişsiniz, sanırım bu pozu çok hoşunuza gidiyor. empati yapıyorum ama bu pozu yayınladığınız zaman ne hissettiğinizi anlamadım, siz söyleseniz!

  manevi - 392869

  tarihçiler bilir.başarılı devlet adamlarının manevi bir önderi vardır.müslümanlarda da hristiyanlarda da yahudilerde de durum böyledir...