Güler'in oğlunun evinde kasa odası!

Güler'in oğlunun evinde kasa odası!
Güler'in oğlunun evinde kasa odası!

Polis, Güler'in evinden çıkan paraları kasa odasında saydı.

İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in evindeki aramanın fotoğrafları ortaya çıktı.
Haber: FATİH YAĞMUR / Arşivi

Radikal.com.tr - İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in dünkü operasyonda evine yapılan baskında kasalardaki paralara el konduğu bildirildi. Kasalardan çok miktarda döviz ve TL çıktığı iddia ediliyor. Radikal evde yapılan aramada çekilen fotoğrafları ele geçirdi.

Rıza Sarraf bakana sormuş: Beni dinliyorlar mı?Hüseyin Çapkın makamına geldi, soruları yanıtsız bıraktı

Ak Partili Salih Kapusuz'dan sert açıklama: Gücümüzü okyanus ötesinden almayız

Barış Güler'in evindeki aramadan ilk kareler

Operasyon dosyası Zekeriya Öz'den alındı

  http://www.radikal.com.tr/1166837116683729

  YORUMLAR
  (29 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bir kac soru... - ozimuko

  Simdi benim merak ettigim sey, bu iki numarali kasadan cikan para miktari ile ya da bakan B midir C midir artik hangisiyse, yedigi rusvet miktari ile su sogukta Van'da konteynerlarda yasayan, sikinti ceken kac tane ailenin sorunlari giderilir? Baska bir sorum daha var. Kanser hastasi olup ilac sorununa care arayan kizcagizimizin eline sikistirdiginiz para da buralardan mi cikma? Bu islerin ustunu ortmeye yeltenenlerin hesap verme vakti geldi. Biraz vicdan, biraz insaf be... Usandirdiniz su milleti!

  Eğer dürüst iseler... - karçiçekleri

  Hanı ağzımızdan düşürmediğimiz sloganlar: Bir Türk, bir dünyaya bedeldir. Tanrı Türk'ü korusun. Ne mutlu Türküm diyene. Türk çalışkandır. Türk doğrudur. Gerçekten bu kriterlere Türk sahipse, Bizi yöneten bakanların, millet vekillerin ve çocuklarının bulaştığı bu kirlilikten kurtulmanın tek yolu; Japon tipi harakiri yapmaktır. Yoksa ne islami duruşları ve ne de dürüstlükleri inandırıcıdır. Halen bu görevlerine devam ediyorlarsa onları tüm Türk halklarına havale ediyorum.

  Gızlı- Erkekli - cyclist

  Bunlar gızlı-erkekli şakır şakır para saydılar...

  Konumuz, Riyakarlik... - Turk

  Rusveti kim vermemis ki? Kolay mi rusvet almamak? diye gecistirebilirsiniz. Hakli da olabilirsiniz. Fakat bir konu var. Kafama hic yatmiyor: Riyakarlik. Baskasi yaparken, tu-kaka. Kendilerinden birisi yaptiginda, komplo! Hemen de isin icide dusmanlar ve de Israil var! *** Basbakan'in 1990'li yillarda yaptigi bir konusma var: " Evlat hirsizligi babadan ogrenir..." demis. Hic olmazsa, bangir bangir bagirarak haykirdigi o sozlerinin arkasinda duramasa bile,yine saga-sola kafa atip kopurmese...

  kurbanlik - karayel1965

  resmen tezgaha gelmisler,acemiliklerini ortaya dökmüsler.oyun icinde oyun var.bu tür rantcilik hep vardi 50 yil türkiyenin kanina musalat olan Demirel'ler cetesini unutunuzmu ya 12 eylül rantcilarini?unutuldu gitti.bu seferkiler büyük tezgah ayik olmak gerek böyle zamanlarda.

  ... - Selosl

  Saç kurutma cihazı bendekinden sanırım, pardon konu neydi?

  DirenÖğrenci - tekoşinerê sor

  biz evde korkudan sobayı yakamıyoruz adamlar kendilerine paradan yatak yapmış.