Gülsuyu'nda göstericilere yine ateş açıldı: 1 yaralı

Gülsuyu'nda göstericilere yine ateş açıldı: 1 yaralı
Gülsuyu'nda göstericilere yine ateş açıldı: 1 yaralı

Hasan Ferit Gedik (Fotoğraf: @red__emma)

İstanbul Maltepe'deki Gülsuyu Mahallesi'nde Halk Cephesi üyelerinin bu akşam düzenlediği yürüyüşe de ateş açıldı. Açılan ateşte, Hasan Ferit Gedik, isimli bir gencin başından yaralandığı belirtiliyor.

Radikal.com.tr - İstanbul Maltepe'deki Gülsuyu Mahallesi'nde bir süredir yaşanan gerginlik bu akşam da devam etti. 'Uyuşturucu çetelerinin mahalledeki etkinliğine karşı' yürüyüş düzenleyen bir gruba yine kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı. Açılan ateşte Hasan Ferit Gedik isimli bir gencin başından yaralandığı belirtiliyor.

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Ferit Gedik'in yoğun bakıma alındığı belirtiliyor. 

Aynı mahallede önceki akşam yapılan yürüyüşe katılanlara da ateş açılmış ve 1 kişi yaralanmıştı. Bu olayla ilgili olarak bugün bir zanlı gözaltına alındı.


Gülsuyu'nda göstericilere ateş açan zanlı yakalandı


Gülsuyu'nda silahlı saldırı


  http://www.radikal.com.tr/115313711531373

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çeteler şehirlere inince - huberhirsch

  Devlet, sokakları eli silahlı mafyaya teslim edince, gencecik fidanlar da başlarından vurulur, canlarını verirler tabi. Devlet, görevi hariç, her işle meşgul.

  çeteler halka saldırdı!! - vesmolla

  Kurşunlar havada uçuşuyor; medya yok, ambulans yok, polis yok. Yolda araç çeviren çeteler var. 2 si ağır 4 yaralı devrimci var. #DirenGülsuyu

  Mahaleyi korumak bile halka kaldi artik... - kujo84

  Bir mahallede mahalleli toplanip devletten mahalede ki cetelerle mucadele etmesi icin yuruyus yapiyor.Ceteler bunlarin uzerine ates ediyor.Polis gelip ceteleri dagitacagina gostericileri dagitmaya calisiyor.Vay arkadas nasil bir duzende yasiyorum ben ya.Valla gidesim geldi suan ama vizesiz alan doru duzgun bir ulke yok ki gidem :)