Gülsuyu'nda polis müdahalesi

Gülsuyu'nda polis müdahalesi
Gülsuyu'nda polis müdahalesi
Maltepe Gülsuyu meydanda basın açıklaması yapmak isteyen gruba polis müdahale etti. Gaz ve tazyikli su kullanılan müdahalede grup ara sokaklara dağıldı

İSTANBUL - Gülsuyu meydanda akşam saatlerinde bir grup geçtiğimiz günlerde vurularak hayatını kaybeden Ahmet Ferit Gedik için basın açıklaması yapmak istedi.

"Ahmet Ferit Gedik'i katletmek serbest, anmasına katılmak suç " yazılı pankartla meydanda toplanan grup basın açıklaması yapmak isteyince polis müdahale etti. Polis gruptakileri gözaltına almak isterken, gruptakiler ve polis arasında arbede yaşandı. Bunun üzerine polis tazyikli su ve biber gazı ile müdahale etti. Ortalık bir anda karışırken polis gaz bombasıyla ara sokaklara kaçan gruba müdahale etti. Polisin Gülsuyu meydandaki bekleyişi devam ediyor.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Gülsuyu

  ,

  Akşam

  ,

  suç

  ,

  müdahale

  http://www.radikal.com.tr/115449911544991

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sol - Canbaba68

  Memleket solunun mayasında bir sorun var. ortayı bulamıyor bir türlü. Ya darbeci İP, ya DHKP-C nin kuyruğuna takılıyor. İkiside şizofrenik bir dünyada yaşıyolar. İstanbul'un göbeğinde pompalı tüfek devrimi. Yaptıkları her eylem yüzlerine gözlerine bulaşıyor. İkiside Tayyibin ekkmeğine yağ sürüyor. İkiside Stalinist-Kemalist kültürün 21 yüzyıldaki berbat karikatürü. Özgürlükçü sol düşünce bu ülke toraklarında yeşermeyecek anlaşılan. Marijinalin marijinali durumunda maalesef.