Gümbet'te sır dolu cinayet

Bodrum'daki Papatya Pastanesi'nin işçilerinin kaldığı yatakhanede, bir kişi yatağında vuruldu. Koğuştaki kimse katili görmedi. Öldürülen Mustafa Çilli, pastane sahibinin yeğeniydi.
Haber: YAŞAR ANTER / Arşivi

MUĞLA - Bodrum'daki Papatya Pastanesi'nin işçilerinin kaldığı yatakhanede, bir kişi yatağında vuruldu. Koğuştaki kimse katili görmedi. Öldürülen Mustafa Çilli, pastane sahibinin yeğeniydi.
Olay, Gümbet İnönü Caddesi'ndeki pastanenin alt katında, 20 işçinin kullandığı yatakhanede, dün sabah 05.00 sıralarında meydana geldi. Tabanca sesiyle uyandıklarını söyleyen çalışanlar çenesinin altından kafasına doğru tek el ateş edilen Çilli'yi Universal Bodrum Hospital'a kaldırdı. Çilli'nin, hastaneye ulaştırıldığında öldüğü belirlendi. Pastane sahibi dayı Şeref Beydilli ile 20 işçinin ifadeleri alınırken cinayeti koğuştakilerden birinin işlemesi ihtimali değerlendiriliyor. İmalathane ile yan yana olan yatakhane kapısının sabaha dek açık olması nedeniyle, cinayetin dışarıdan gelen kişi veya kişilerce işlenmiş olabileceği de belirtildi. İşçiler ilk ifadelerinde kimseyi görmediklerini ve Çilli'nin hasmı olduğunu bilmediklerini söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/8478098478090

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.