Güneşin Kızları 9.bölümde neler yaşandı?

Güneşin Kızları 9.bölümde neler yaşandı?
Güneşin Kızları 9.bölümde neler yaşandı?
Kanal D'nin İlgiyle izlenen dizisi Güneşin Kızları'nda hastaneden çıkarılan Savaş'ın kendine bir şey yapmasından endişelenen Rana ve Ahmet gençleri yazlık eve tatile gönderiyor.

Savaş hastaneden çıkıyor. Annesi Rana ve Ahmet Savaş’ın kendine bir şey yapmasından korktuğu için gençleri hep birlikte yazlığa gönderiyor.  Ancak Didem ve Tuğçe’nin beklenmedik ziyaretiyle hiçbir şey istedikleri gibi olmuyor. Haluk’tan şüphelenmeye başlayan Güneş’in kafası iyice karışıyor. Bir karar vermek için İlişkilerinin başladığı yere giden Güneş beklenmedik bir sürprizle karşılaşıyor.

8. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaş’ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparıyor. Haluk herkesin önünde Ali’ye tokat atıyor. Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali’ye kendini affettirmeye çalışıyor. Fakat Ali ile konuşmak sandığı kadar kolay olmuyor. Ali ise kendisine Didem adından yeni bir arkadaş buluyor. Savaş kliniğe yatmamak için İstanbul ’dan gitme kararı alıyor.  Nazlı Selin’den güç alarak aşkını Savaşa itiraf etmeye karar veriyor ancak işler hiç de istediği gibi gitmiyor.

OYUNCULAR

Emre Kınay- Haluk

Güneş'in kocası. İstanbullu. Ali’nin babasıdır. Haluk’un iki ayrı tarafı var. Biri karanlık, biri aydınlık… Karanlık tarafını, senelerdir ustalıkla saklayabiliyor. Aydınlık tarafı ise o kadar büyüleyici ki, insan başka bir tarafa bakmıyor. 

Evrim Alasya- güneş

Güneş, her zaman mantığının sesini dinliyor. Bu kadar hesaplı davranmasa, 3 kızını tek başına büyütmesi mümkün olmazdı. Şimdi kızları büyümüş olsa da, kendini koruma refleksi yer etmiş durumda, artık aşamıyor. Bu yüzden Haluk Mertoğlu ile tanıştığında uzun süre aşka direniyor. 35 yaşında âşık olma fikri ona imkânsız gelse de aşktan kaçamıyor. Seneler sonra ilk defa mantığını bir kenara bırakıp, kalbinin sesini dinliyor.

Tolga Sarıtaş- Ali

Yakışıklı, zeki, kurnaz, havalı… Halası Rana gibi sinsi ve içten pazarlıklı bir tarafı da var. Hayatında amacı olmayan, baba parası yiyen, züppe imajı var. Dünya umurunda değil gibi davranıyor. Güçlü görünmeye çalışıyor. Babasından çekiniyor. Onu sinirlendirmemeye çalışıyor çünkü sonra başına iyi şeyler gelmeyeceğini geçmişte tecrübe etti.

Burcu Özberk- Nazlı

İkizlerden ‘büyük’ olanıdır. Selin ile hiç anlaşamıyorlar. Nazlı, inatçı, başı beladan kurtulmayan, kavgacı, belalı bir genç kız. Sürekli bir volkan gibi patlıyor, sürekli atarlı! Hırçınlığı çevresindekilere zarar verse de, en çok kendisine zarar veriyor.

Miray Akay- Peri

Küçük kız kardeş. İnsanları mutlu etmeyi her zaman kendi mutluluğunun önüne koyuyor. Peri’nin tek istediği annesinin mutluluğu… Utangaç yaradılışlı, insana güven veren bir kız. Aynı zamanda kırılgan göründüğünden pamuklara sarmalayıp saklama hissini uyandırıyor insanda… Başkalarının dertlerini kendi dertlerinden daha çok önemsiyor. 

Berk Atan- Savaş

Rana'nın üvey oğlu. Ali’nin üvey kuzeni. 18 yaşındaki esas oğlanımız. Yakışıklı, serseri, tehlikeli, çekici… Önceden çok sevilen ve popüler bir çocuk olan Savaş’ın hayatı 1 sene evvel kız arkadaşı Melisa’nın ortadan kaybolması ise tepetaklak olmuş. 

Hande Erçel- Selin

Süslü püslü, aklı bir karış havada... Selin çok güzel bir kız. Üstelik güzelliğinin de fazlasıyla farkında.  Nazlı’nın aksine neşeli, hayat dolu... Büyümeye birazcık fazla hevesli. Hayatı doya doya yaşamak istiyor, değişikliklere balıklama atlıyor.