Gürsel Tekin de gazdan etkilendi!

Gürsel Tekin de gazdan etkilendi!
Gürsel Tekin de gazdan etkilendi!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki milletvekilleri de Taksim'deki polis müdahalesinin ortasında kaldı.

Taksim'de  akşam saatlerinde başlayan polis müdahalesinden yalnıza göstericiler değil basın mensupları, turistler ve hatta milletvekilleri de etkilendi. Müdahale sırasında Taksim'de bulunan  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki milletvekillerinin TOMA'dan sıkılan tazyikli su ve gazdan etkilendiği belirtiliyor.

Taksim Dayanışması'nın çağrısıyla İstiklal Caddesi'nin girişinde toplanan bir grup, Gezi Parkı 'nın açılmasını istedi. Uyarıya rağmen dağılmayan gruba tazyikli suyla müdahale edildi. Grupta yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki milletvekilleri de müdahalenin ortasında kaldı.

Polisin kalkanlarla ittiği gruba, TOMA'dan tazyikli su da sıkıldı. Tekin'in ve beraberindekilerin gazdan etkilendiği görüldü. Polisin, gruptaki bazı kişileri de gözaltına aldığı belirtiliyor.

 

Polis Taksim'e vize vermedi

Güler: Müdahale gayet doğal


  http://www.radikal.com.tr/114073411407341

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Komik yorum - Dedemkorkut

  Sizce etkilenmemeli miydi? Sonuçta Gürsel Tekin de gazdan etkilenen diğerleri gibi bir insan! Gazdan etkilenmesi tabii bir durumdur. Eğer gaza maruz kaldığı halde hiç etkilenmeseydi o zaman konu üzerinde düşünmemiz gerekirdi. Hatta tıbbi bir araştırma yapmak zaruret haline gelirdi. :))