Habertürk spikeri dayanamadı: Adam dedim özür dilerim

Habertürk spikeri dayanamadı: Adam dedim özür dilerim
Habertürk spikeri dayanamadı: Adam dedim özür dilerim
Spiker Duygu Canbaş, haberin VTR'si bittikten sonra sinirlenerek şöyle dedi: Söz konusu kişiye adam dediğim için özür diliyorum.

RADİKAL - "Bir adam sevgilisini iki arkadaşının gözünün önünde pompalı tüfekle vurdu. Cinayeti sokak ortasında işledi yani."

Duygu Canbaş, sevgilisi tarafından öldürülen Azime Erdoğmuş ile ilgili haberine işte bu cümleler ile başlamıştı. Ancak haberin VTR'si bittikten sonra sinirlenerek öyle bir cümle kurdu ki, izleyenler hem hak verdiler hem de tecrübeli sunucunun bu kadar kızmasına şaşırdılar.

Canbaş Ocak ayında 20 kadının erkekler tarafından öldürüldüğü bilgisinin de yer aldığı haberin VTRsi sona erdikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kütahya'da bir adam sevgilisini iki arkadaşının gözünün önünde pompalı tüfekle vurdu" diye başlamıştım az önce izlediğiniz habere... Söz konusu kişiye adam dediğim için özür diliyorum."


  http://www.radikal.com.tr/128687212868721

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  adamlik - ozdemirda

  ilk bakista cinsiyetci gibi dursa da hosuma giden bir soz vardir : "adamlik cinsiyet meselesi degil, sahsiyet meselesidir" diye. ortadogu'da zaten kadin katletmek ata sporu gibi. insanin kani donuyor. "sevdim, karsilik vermedi, vurdum" diye sevmeyi ayaga dusuren izansizlar bile var. nasil sevmekse artik..