'Hacı dede' tecavüzcü mü?

Biri nikâhlı diğeri nikâhsız iki eşini geçen yıl kaybeden 79 yaşındaki M.M., üçüncü evliliğini yapacağı gün 11 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği suçlamasıyla gözaltına alındı.

ADANA - Biri nikâhlı diğeri nikâhsız iki eşini geçen yıl kaybeden 79 yaşındaki M.M., üçüncü evliliğini yapacağı gün 11 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği suçlamasıyla gözaltına alındı. Nikâha bir saat kala yakalanan M.M., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Adana'nın Yurt Mahallesi'nde yan yana üçer katlı iki evi bulunan ve evlerinden birini, 'Nagihan Umre ve Hac Organizasyon Bürosu' olarak kullanan Bağ-Kur emeklisi M.M., geçen yıl Ramazan Bayramı'nda ilk eşi Gürcü'yü, Kurban Bayramı'nda da nikâhsız eşi Narin Maaşoğlu'nu kaybetti. Defalarca hacca giden M.M., ölümlerinden önce kira karşılığı eşlerine bakıp, yardım eden kiracısı 49 yaşındaki A.Ü.'nün, temizlik ve yemek pişirmek için gelmeye devam etmesini istedi. A.Ü., iki kızıyla birlikte M.M.'nin yardımcılığını yaptı.
Bu arada M.M., yanında sekreterlik yapan 55 yaşındaki Gülsüm Y. ile evlenmeye karar verdi. Geçen perşembe saat 14.00'te Nikâh Memurluğu'ndan nikâh töreni için randevu aldı. M.M., nikâh için hazırlanırken, saat 13.00'te 'tecavüz' suçundan gözaltına alındı. M.M.'nin kiracısının 11 yaşındaki kızı G.Ü.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındığı ortaya çıktı. M.M., aynı gün tutuklandı. Tecavüze uğradığı Adli Tıp Kurumu'nca belirlenen G.Ü. koruma altına alındı.


    http://www.radikal.com.tr/7659067659060

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.