Hacı Hüsrev Doğan'a veda
Katılımın yüksek olduğu cenaze töreninde taziyeleri Aydın Doğan kabul etti.

Toprağa verildi

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın ağabeyi Hacı Hüsrev Doğan son yolculuğuna uğurlandı. Doğan'ın cenaze törenine iş, siyaset ve basın dünyasından pek çok kişi katıldı.

İSTANBUL - Yüksek tansiyon ve akciğer yetmezliği nedeniyle önceki gün yaşamını yitiren Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın ağabeyi Hacı Hüsrev Doğan dün toprağa verildi.
76 yaşındaki Doğan'ın cenazesi Altunizade'deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'ndaki aile kabristanında toprağa verildi. Doğan ailesi adına taziyeleri kardeşi Aydın Doğan ve Hacı Hüsrev Doğan'ın oğulları Tuğrul, Atakan ve Bahtiyar Doğan'la gelinleri kabul etti. Doğan'ın tabutunun başında torunları İpek ve Yücehan Doğan bekledi. Cenaze törenine iş, siyaset ve basın dünyasından çok sayıda isim katıldı.
Törene katılan bazı isimler şöyle: İstanbul Valisi Muammer Güler, Emniyet Müdürü Celalattin Cerrah, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, İlhan Kesici, Mehmet Sevigen, Mustafa Özyürek, Erdoğan Toprak, Mehmet Ağar, Orhan Keçeli, Ömer Balıbey, Vedat Bayram, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, işadamı Ferit Şahenk, İTO Başkanı Nevzat Yalçıntaş ve Bedrettin Dalan.