Hacıosmanoğlu'ndan 'gözaltı' iddiasına yalanlama!

Hacıosmanoğlu'ndan 'gözaltı' iddiasına yalanlama!
Hacıosmanoğlu'ndan 'gözaltı' iddiasına yalanlama!

Ali Ağaoğlu da operasyon kapsamında bu sabah gözaltına alınmıştı...

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu'nun, bu sabah düzenlenen rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alındığı iddia edildi. Hacıosmanoğlu ise bu iddiaları yalanladı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da İstanbul ’da bu sabah başlatılan operasyon kapsamında gözaltına alındığı iddia edildi. Basın sözcüsü Yakup Aslan ise, "Kendisi bir kere Ankara 'da değil İstanbul'da. Böyle bir olay söz konusu dahi değil!" dedi.

KENDİSİ ANKARA'DA DEĞİL, İSTANBUL'DA
Sözcü gazetesinin haberinde Hacıosmanoğlu'nun, İsviçre’nin Nyon kentindeki kura çekimi dönüşünde Ankara Esenboğa Havalimanı’nda polis tarafından gözaltına alındığı belirtilmiş, Trabzonspor Kulübü Başkanı'nın ise bu sabah başlatılan operasyonlar çerçevesinde gözaltına alındığı haberlerini jet hızıyla yalanlamıştı. Hacıosmanoğlu, hurriyet.com.tr'ye verdiği demeçte "Haberi okudum da gözaltı falan yok, bak aradın konuşuyoruz, gözaltında olsam nasıl konuşacağız. Gözaltı falan yok kardeşim" açıklamasını yaptı.

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin sabah saatlerinde yapılan operasyonlarla bağlantılı olarak Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu da 14.15 sularında gözaltına aldığı haberleri gerçek çıkmadı.

PLATINI İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERİN DETAYLARINI AÇIKLAYACAĞIZ

Bir kaynak Nyon dönüşü İstanbul'da bir başka kaynak ise Ankara'da gözaltına alındığına dair haberler çıkartması üzerine, Trabzonspor Kulübü'nün Basın Sözcüsü Yakup Aslan "Başkan ile az önce konuştum, kendisi bir kere Ankara'da değil İstanbul'da. Böyle bir olay söz konusu dahi değil. Platini ile yaptığı görüşmenin detayları var onlar üzerinde çalışıyoruz. Gün içinde bunu paylaşacağız" dedi.

Ali Ağaoğlu yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alındı

Üç Bakan'ın oğlu yolsuzluk operasyonunda gözaltına alındı

Başbakan Erdoğan: Hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğiz