Hadımköy'de Murat Sancak'ın arabasına silahlı saldırı

Hadımköy'de Murat Sancak'ın arabasına silahlı saldırı
Hadımköy'de Murat Sancak'ın arabasına silahlı saldırı
Hadımköy'de silahlı saldırıya uğrayan bir otomobilde Ethem Sancak'ın kardeşi Star medya grup başkanı Murat Sancak ve korumalarının olduğu öğrenildi. Olayda yaralanan yok.

İSTANBUL - Hadımköy'de yaklaşık 1 saat önce silahlı saldırıya uğrayan otomobilde Ethem Sancak'ın kardeşi Star medya grup başkanı Murat Sancak ve korumalarının olduğu bildirildi. Sancak ve korumalarının saldırıda yara almadığı, kurşunların arabaya isabet ettiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Sancak'ın bulunduğu araca seyir halindeyken ateş açıldı. Araca çok sayıda kurşun isabet etti, Araçta bulunan Sancak ve korumaları saldırıyı yara almadan atlatırken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis araçlarının inceleme yaptığı araçta çok sayıda kurşun izi olduğu görüldü. Zırhlı olduğu belirtilen aracın ön cam yolcu bölümüne 4 kurşun geldiği bunlardan 2'sinin içeriye girdiği 2'sinin ise camda kaldığı kaydedildi.

Polisin, delil incelemesinde kullandığı numaratörlerin sayıca çok olması da dikkat çekti. Kurşun izlerinin bulunduğu noktalardaki numaratör sayısının 18'i gösterdiği görüldü.

(Çağatay Kenarlı - Sinan  BİLGİLİ / DHA)

Ethem Sancak: Dört bir yandan saldırı altındayız
 


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Medya

  ,

  Star

  ,

  saldırı

  ,

  İnceleme