Hafta sonu yağmur geliyor

Türkiye'de bir süredir artan hava sıcaklıkları, yarın başlayacak yağışlarla birlikte düşecek. Özellikle hafta sonu batı bölgelerinde sağanak bekleniyor.

İSTANBUL - Türkiye'de bir süredir artan hava sıcaklığı, yarından itibaren başlayacak yağışlarla düşüş gösterecek. Özellikle hafta sonu batı bölgelerinde sağnakla birlikte sıcaklıklar azalacak.
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, bugün yurdun doğu kesimlerinde ve Marmara'nın batısında gökgürültülü sağnak görülecek. Gece ise İç Anadolu'nun batısında yağış bekleniyor. Diğer yerlerde ise hava sıcaklığı birkaç derece artacak ve güneşli bir gün görülecek. Yarın, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ancak, batı bölgelerde ve iç kesimlerde yer yer yağış görülecek. Yağış alan bölgelerde hava sıcaklığı azalacak. Cumartesi günü ise, yurdun batı bölgelerinde sağnak bekleniyor. Yağışlar iç kesimlerde de etkisini gösterecek. Diğer yerlerde ise, parçalı bulutlu hava bekleniyor. Hava sıcaklığı da yağışla birlikte batı bölgelerden başlayarak düşecek.


    http://www.radikal.com.tr/7465187465180

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.