Hakan Şükür, Bilge Köyü'nün çocuklarıyla maç yaptı

Hakan Şükür, Bilge Köyü'nün çocuklarıyla maç yaptı
Hakan Şükür, Bilge Köyü'nün çocuklarıyla maç yaptı
Eski milli futbolcu Hakan Şükür, Mardin'deki 44 kişinin öldürüldüğü Bilgi Köyü çocuklarıyla maç yaptı
ADNAN AVUKA

MARDİN -Eski milli futbolcu Hakan Şükür, Mardin'de 44 kişinin öldürüldüğü Mazıdağı İlçesi'ne bağlı Bilge Köyü'nün çocuklarıyla maç yaptı. Maç 2-2 sona erdi.


Hakan Şükür, katliamın meydana geldiği Mazıdağı İlçesi'ne bağlı Bilge Köyü'nü ziyaret etti. Şükür ve beraberindeki ses sanatçısı Murat Kurşun, Bilge Köyü'nde öldürülenlerin yakınlarını ziyaret etti. Şükür, Bilge Köyü'ndeki ziyareti ardından, Mardin 21 Kasım Şehir Stadyumu'nda Bilge Köyü'nün çocukları ile futbol maçında karşılaştı. Maçtan önce, seyircilerin yanına giden Hakan Şükür'ü izleyen taraftarlar, ‘Mardin seninle gurur duyuyor' diye tezahürat yaptı.


Hakan Şükür, ses sanatçısı Murat Kurşun ve Mardinspor Başkanı Tekin Alkan'ın da yer aldığı ekipte Bilge Köyü çocukları ile futbol maçı oynandı. 2-2 sona eren maçı Mardin Valisi Ali Hasan Durur da izledi. Vali Duruer, maçın ardından iki ekibe de plaket verdi.

Hakan Şükür, Bilge Köyü çocuklarıyla birlikte olmaktan mutlu olduğunu, kente sık gelip- gideceğini, Mardin'e her konuda yardımcı olacağını söyledi.(aa)