Hakan Şükür: Yaşananların sebebi...

Hakan Şükür: Yaşananların sebebi...
Hakan Şükür: Yaşananların sebebi...
Lig Tv yorumcusu Hakan Şükür derbide yaşanan olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında oynanan Beşiktaş - Galatasaray maçının uzatma dakikalarında olaylar çıktı.

Maçın uzatma anlarında Melo'nun kırmızı kart görmesinin ardından saha bir anda karıştı ve çok sayıda taraftar sahaya girdi.

Maçın hakemi Fırat Aydınus çıkan olaylar nedeniyle maçı tatil etti. Lig Tv yorumcusu Hakan Şükür de yaşanan olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Şükür, yaşanan bu olayların saha içinde yaşanan gerginlikler, Melo veya başka bir futbolcunun yaptıklarıyla ilgisi olmadığını söylerken olayları başlatan grubun başka bir amacının olduğunu iddia etti.


Şamil Tayyar: O sloganları atanlar şerefsiz 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Beşiktaş-Galatasaray maçından sonra çıkan olaylar ve taraftarın Gezi sloganları atmasını Twitter'dan sert bir şekilde eleştirdi.

Tayyar, Twitter'da olaylı maçla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Taraftar kılıklı çapulcular sahayı bastı! Her yer Taksim her yer direniş diye slogan atıyor! Şerefsizler... Federasyon çapulcu ve onlara destek veren kulüplere karşı ağır tedbirler almalı, Meclis gerekirse kanun çıkarmalı."


  http://www.radikal.com.tr/115209411520949

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yazıklar Olsun - haysan

  Üstünde beşiktaş forması, formayı bırak atkısı bile olmayan ne olduğu belirsiz adamlar merada yayılır gibi çimlerde yayılıyorlar ve polis hiçbir harekette bulunmuyor, sonra aynı tipler sahaya girip ortamı provake ediyorlar ve bir kaç "milletvekili" konuyla alakası olmayanları suçluyor. Yarın çıkar elimizde video da var dersiniz ve aylarca video çıkartmazsınız. Ayrıca yine işin içine alkol bahanesini karıştırmaları da cabası, ama bu sahaya girenler adeta haplanmış gibiydiler o da cabası!

  iki tane vekil - kaşınan adam

  Tayyip Erdoğan'nın kendine(halka değil) hizmet etmesi için seçtiği iki vekil ifadeleri ile kalitelerini ortaya koyuyorlar.Bunlar 10 yıldır despot yönetimleri ile halkı ne kadar sıktıklarının ve patlama noktasına getirdiklerinin hala farkında değiller.

  SEN VEKİL MİSİN YORUMCUMUSUN - METİNFARUK

  Hakan Şükür vekil oldun mecliste büyüklerim bilir diye ağzını açmadın. Arkadaş burada da çok ama çok gizemli sözler söyleyerek büyük yorumcu olduğunu göstermek istiyorsun. Olay gayet açık ve net iktidarınız ve başbakanın 10 yıldır toplumu cenderenin içinde sıka sıka insanları yok saydınız. Şimdi bu insanlar size bir şeyler anlatmak istiyor ama nerede sizde o feraset.

  Edebe ne oldu :) - kujo84

  Surekli edep,haya,hosgoru,demokrasi laflari sallayan AK milletvekilleri neden surekli her firsatta twitterden kfr salliyor,secmen tabaniylami alakali acaba yoksa kendi tarzlarimi anlamis degilim :)

  Evet meclis hemen kanun cikarmali. - kujo84

  Meclis olagan ustu toplanip dokunulmazliklari kaldirmali.YOK ve RTUK gibi ortacagdan kalma merkeziyetci kurumlari ortadan kaldirmali.Polislerin egitimleri yeniden duzenlenerek demokrasi egitimi verilmeli.Demem o ki gostermelik DEMOKRASI PAKETI degil DEMOKRATIK yasalar cikarilmali.Tabi cozum bulamayip kfr etmeyi tercih eden millet vekilleri bunu basarabilirse :)

  İnadına. - ganjml

  Heryer taksim heryer direniş,Heryer taksim heryer direniş,Heryer Taksim Heryer direniş,Heryer Taksim Heryer direniş......Sen ve senin gibi şeref sahiplerine bırakmayacağız bu ülkeyi.Bir de vekil olmuşsun,insan konuşurken biraz dikkat eder,ayıptır falan diyeceğim de temsil ettiğin kitleyi her konuda olduğu gibi düzey konusunda da fevkalade güzel temsil ediyorsun.

  Part-I. Gezi'nin öcü alınıyor. - ahmet59

  adama sormazlar mı? 1- Lig Tv vatanseverliğini gösterip. 34.üncü dakikada sesi neden kapadı? 2- Maçtan önce dağıtılan 5000 biletin, kimlere? Neyin karşılığı? olarak dağıtıldı? 3- Sahaya girişlerde neden üst araması yapılmadı? 4- Sahada neden 4 savcı bulunuyordu? Sahaya inenlerin ÇARŞI ile alakası yok. 4 spor savcısı, binlerce polis,Ya allah bismillah allahüekber diye böğüren 1453 Kartalları adlı provokatör grup... Çarşı'yı ve tribünlerdeki dik duruşu mahkum etmek amaç... Bu komplonun başlangıcı olacakları hep beraber göreceğiz. Beşiktaş saha kapatma cezası alacak istenilen oldu sırada Fenerbahçe mi var?