Hakkari'de saldırı: Bir astsubay şehit

Hakkari'de saldırı: Bir astsubay şehit
Hakkari'de saldırı: Bir astsubay şehit
Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan piyade astsubay Ziya Sarpkaya kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

RADİKAL - Astsubay Ziya Sarpkaya Şemdinli'de uğradığı silahlı saldırıda şehit düştü. 

Olay saat bu sabah 11.30 sıralarında Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir banka şubesi önünde meydana geldi. Sivil kıyafetle çarşıya çıkan astsubay Ziya Sarpkaya'ya bu sırada ateş açıldı. Vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan 27 yaşındaki Sarpkaya, çevredekiler tarafından hemen bir araçla Şemdinli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Astsubay Sarpkaya saat 15.00 sularında şehit düştü. (ŞEMDİNLİ/DHA)

Muş'ta sıcak gelişme! 10 kişi gözaltına alındı

Malazgirt Jandarma Komutanı Arslan Kulaksız şehit oldu


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Sabah

  ,

  Banka

  ,

  jandarma

  ,

  sivil

  ,

  sıcak

  http://www.radikal.com.tr/140510114051011

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çukurlar, ölümler ve taşeronlar - alpayari

  Hadi anladık DAEŞ yada IŞID her neyse taşeronu birilerin. Onu kullananlar Suruç ta katlettiler gençleri. Anlamadığım PKK ne yapıyor? O da mı taşeron? IŞID 'ı Suruçta kullananların ekmeğine yağ sürecek tek şey bu olaya ergen ve acele verilecek bir karşılıktı. Kalktılar her ne sebeple olursa olsun ertesi gün iki gencecik polisi katlettiler. Trafik polisleri, askerler devam ediyor. Taşeron diyorum bilerek çünkü ertesi gün İran lideri çıkıp Biji KÜrdistan diyer, İran'ın PYD ye silah gönderdiği haberleri yayılıyor. Bir çuval incir berbat oldu, hadi inciri boşverin durmadan ölüyoruz. Ne kadar kolay oldu artık ölmek. Yazık yahu. Bir çukura düşüyoruz, umarım derin değildir de kolayca çıkarız. Unutmayalım (ne yazık ki hatırlamak greekiyor) ölüm kabul edilebilir değildir.