Halk Bankası Genel Müdürlüğü önünde pankart: "Milyonları evde zor tutuyordunuz değil mi?"

Halk Bankası Genel Müdürlüğü önünde pankart: "Milyonları evde zor tutuyordunuz değil mi?"
Halk Bankası Genel Müdürlüğü önünde pankart: "Milyonları evde zor tutuyordunuz değil mi?"
CHP'liler Ankara'da Halk Bankası Genel Müdürlük Binası'nın girişine "Milyonları evde zor tutuyordunuz değil mi?" yazılı pankart asıldı

 

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında gözaltına alınan Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın evinde ayakkabı kutularında 4,5 milyon dolar bulunması bilgisinin ortaya çıkması üzerine dün başlayan 'ayakkabı kutusu' eylemleri bugün de sürüyor.

Ankara 'da CHP Yenimahalle İlçe örgütü tarafından yapılan “ayakkabı kutulu” eylemde Halk Bankası Genel Müdürlük binasının girişine üzerinde, “Milyonları evde zor tutuyordunuz değil mi?” yazılı pankart asıldı. Ayakkabı kutularının da bina girişine atıldığı eylemde bankanın özel güvenlik görevlileri pankartı ve kutuları kaldırdı. Grup daha sonra pankartı ve kutuları binanın karşısındaki tellere astı.

hürriyet.com.tr


  http://www.radikal.com.tr/116722911672293

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu pankart mı şimdi? - haciwhat

  chp'de muhalefet kıpırtısı mı acaba diyorsun, bir pankart hazırlanmış ki evlere şenlik, sunumun da en az içerik kadar önemli olduğunu, insanların sadece içerikle değil görsellikle de etkilenebileceğini anlamayacaklar, yahu altına "chp yenimahalle” yazma bari, pankart böyle mi hazırlanır? 17 aralık'ta gündeme gelen olayı protesto edeceksin ve bugün ayın 20'si olacak yani üç gün geçmiş üzerinden. elinden sadece bu kadarı mı geliyor? iki çıtaya tutturulmuş, eprimiş kirli beyaz çarşafa, çalakalem, "mi" soru ekini ayrı yazmadan, sonuna bir soru işareti koymadan, halk bankası genel müdürlüğü önüne gitmek, valla bravo! (hb istanbul'a taşındı, genel müdürlük protestosu yapılacaksa adres istanbul olur, sanki "evde zor tutuyoruz" açıklamasını banka yapmış, bankanın önünde ne işleri var o da ayrı konu) yok eğer iktidar partisini protesto edeceksen genel merkez binası, pankart açtığın hb binasına pek uzak değil. bu pankartla protesto edilen partinin "tanıtım ve medya başkanlığı" diye birimi var nasıl çalıştıkları malum, chp'nin imkan sıkıntısı olmadığından küçümseme maksadı taşımadan gönül rahatlığıyla söylenebilir ki, habere konu pankart bezi, yerleri temizlemek için bile kullanılmaz, chp açıklama yapsa, “içeriğe katılmakla beraber, bireysel bir girişim olup teşkilatlarımız ile alakası yoktur.” diye kimse yadırgamaz, o derece özensiz bir pankart..bir de tellere asmadan gitmiyorlar, pankart bezin bu olduktan sonra sen oraya "yaşa halk bankası" yazsan adamlar görüntü kirliliği deyip gene kaldıracak ordan..

  Tebrik - X120

  Vallahi cuk oturmuş, tebrik ederim.

  Astınız, Zehirlediniz - energon

  "Yedirmeyiz" de diyorlardı ama yemiş adamlar işte...