Haluk Özdalga da AKP'den istifa etti

Haluk Özdalga da AKP'den istifa etti
Haluk Özdalga da AKP'den istifa etti
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından AKP'de başlayan siyasi huzursuzluk devam ediyor. İzmir milletvekili Erdal Kalkan'ın istifasının ardından AKP Ankara Milletvekili Haluk Özdalga da partiden istifa etti.

Radikal.com.tr – Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından AKP ’de başlayan siyasi huzursuzluk devam ediyor. İzmir milletvekili Erdal Kalkan’ın istifasının ardından AKP Ankara Milletvekili Haluk Özdalga da partiden istifa etti.

Dershanelerin kapatılmasına yönelik tasarının ortaya çıkmasının ardından da Kütahya milletvekili İdris Bal ve İstanbul milletvekili Hakan Şükür istifa etmişti.

Yolsuzluk operasyonunun ardından ise Ordu milletvekili ve eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin AKP’den istifa etmişti. Soruşturma dosyasında adı geçen Erdoğan Bayraktar da milletvekilliğinden istifa etmişti. 
  http://www.radikal.com.tr/116824711682474

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İstifamı? ya cevap. - matergalessia

  :):=):) son 200 yılın mı :D evlat sen 3 çocuk doğurt sonra çocuğuna haksızlık nasıl yapılır öğret, tiyatro hiç izlememesini sağla, avrupadaki heykelleri göstererek ucube diye öğret, Tüm türkiyenin billi sermayelerini satmayı öğret, Topraklarımızı nasıl satıcağımızı öğret, Çanakkale zaferini askeri bir taktik ve dehanın sayesinde değil de uhrevi güçler bulut falanla kazandığımızı falan söyle yani sen böyle yaşa ya siyaset yapma lütfen :D 200 yıl dedi ya son 2 saatin bile adamı olamaz :D

  İstifa mı? - nitemtran

  Yorumcular gelişmeleri çarpıtmaya gerek yok. Bu vekiller ortalıkta ayrılmanın, istifanın daha başharfi yokken Akepe tarafından hem de kesin ihraç istemiyle disiplin kuruluna verildiler. İstifadan başka yolları mı vardı? Buradan hareketle felaket senaryosu yazmaya başlamışsınız. Bence avucunuzu yalarsınız zira dev ama sessiz seçmen kitlesi seçimleri bekliyoruz. Son ikiyüzyılın şansı RTE'i yedirmeye hiç niyetimiz yok...

  yokmu artırannn... - kaşınan adam

  Muhalefet biraz akıllı olsa Başbakan hakkında gensoru verse AKP deki dökülmeyi o zaman sen seyret..

  İleri demokrasi(!) - amaurot

  Bu istifalar AKP için çok şey anlatıyor. Zira partiiçi demokrasilerinin halka reva gördükleri ileri demokrasiden(!) çok farklı olmadığını gösteriyor!