Hande Çakır'ın eşi ölümüne inanmadı

Hande Çakır'ın eşi ölümüne inanmadı
Hande Çakır'ın eşi ölümüne inanmadı

Altı günlük evli Hande Çakır balayında öldü.

Haber: YAŞAR ANTER / Arşivi

MUĞLA - Balayı için gittiği Bodrum’da cuma günü geçirdiği trafik kazasında ölen ve organları bağışlanan Hande Çakır’ın cenazesi İstanbul’a yollandı. 24 yaşındaki Hande Çakır’ın ölümü, aynı kazada ağır yaralanan altı günlük eşi  Taner Çakır’a dün sabah babası Ümit Çakır tarafından söylendi.
Kolu ve bacaklarındaki kırıklar ve karaciğerindeki ödem nedeniyle Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren Taner Çakır’ın eşinin ölüm haberini kabullenemediği öğrenildi. Gelini Hande’yi tanıyınca oğlunun hayata bakışının değiştiğini anlatan Ümit Çakır yasta:
“Ona aşıktı. Öldüğünü söylediğimde inanmayıp  ‘Ölmüş  olamaz. Çünkü, dün gece beni ziyarete geldi. Yanıma oturdu, konuştuk’  dedi. İlaçların etkisiyle, kendisinde olmadığını düşünüyorum.”
Tüm organları bağışlanan Hande Çakır’ın cenazesi dün cenaze aracıyla İstanbul’a doğru yola çıkarken genç kadının annesi Müşerref, babası Hakan ve kardeşi Kaan Gülkıran ile kayınpederi Ümit Çakır da cenaze aracını minibüsle takip etti.  Cenaze töreni bugün. 

Eşi de yaralı
Taner Çakır’ın kullandığı otomobil 9 Ekim’de Bodrum İslamhaneleri mevkiinde, aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkıp, yol kenarındaki park halindeki bir kamyona çarptı. Kazada şoför mahalinde sıkışan Taner Çakır ile altı günlük eşi Hande Çakır, ağır yaralandı. Hande Çakır kurtarılamadı. Beyin ölümü önceki gün gerçekleşen genç kadının organları bağışlandı.