Hasan Ferit Gedik bu silahla mı öldürüldü?

Hasan Ferit Gedik bu silahla mı öldürüldü?
Hasan Ferit Gedik bu silahla mı öldürüldü?
Gülsuyu'nda Hasan Ferit Gedik'in ölümüne neden olan silahların bulunduğu öne sürüldü.
Haber: İSMAİL SAĞIROĞLU - ismail.sagiroglu@radikal.com.tr / Arşivi

İSTANBUL   - Maltepe Gülsuyu'nda uyuşturucu çeteleri ile sol görüşlü gruplar arasında çıkan çatışmada Hasan Fırat Gedik'in ölümüne neden olan silah polisin araması sonucu Tuzla'da bulundu. Olay yeri inceleme ve Dalgıç Polisler Tuzla sahilinde denize dalarak cinayet silahlarını çıkardı. 

İki tabanca ve bir uzun namlulu silah tüfek fişekleriyle beraber bir çuvalın içine koyularak Tuzla'da denize atılmış hale bulundu. Bulunan silahların dokuz kişinin yaralandığı ve Hasan Ferit Gedik cinayetinde kullanılan silahlar olduğu iddia ediliyor. Denizden çıkartılan silah incelenmek üzere polis kriminal laboratuarına gönderildi.


  http://www.radikal.com.tr/115365211536529

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Uyuşmuş gençlik devlete tehdit oluşturmaz...! - bektasoglu1975

  Bu yüzden de devlet uyuşturucu çetelerini koruyor ve kimi zaman da bizzat kendisi satıyor!

  rengarenk - peyotee

  Toplumu kutuplaştırmak "Reyhanlı'da, 53 Sünni vatandaşımız şehit edildi" diyen devlet büyüklerinden!!! gelen bir alışkanlık olsa gerek.

  kimi kandırıyorsunuz ? - user1023527

  Uyuşturcu ile mücadelede edince polis kahraman olur, ferit mücadele edince terörist olur. dip not: hasan feriti katleden gebzede ise ülkücü olarak bilinen birileri dilovasında tutuklanmış ne kadar doğru ?

  Aman bir yanlışlık yapmayayım... - Devrims

  Radikal aman bir yanlışlık yapmayayım baskıcı iktidarın sopasını yemeyeyim havasında ve Gülsuyu'nda olan Faşist-Mafya saldırısını "çatışma" diye gösterme gayretinde...AKP destekli büyük rantiyecilerin yani büyük inşaat firmalarının Fikirtepe'de yaptıkları "Kentsel Yağma" yı Gülsuyunda yapamadıkları ve AKP nin ilçe başkanının ve M.Ali Ağca'nı da içinde olduğu Faşist Uyuşturcu çetelerini kullanarak yapma gayretidir.Bu yağmaya ve uyuşturucu ticaretine karşı çıkan mahalle halkını gene hükümet destekli saldırılarla yıldırmaktan başka bir şey değildir. Valinin, cenazenin Gülsuyuna getirilmesini önlemesi onun kendi başına aldığı bir karar değil, baskıcı yönetimin işin içinde olması sonucu alınmış bir karardır. Çünkü bu iş toplumsal infiale yol açtıkça bunların işbirlikleri daha fazla açığa çıkmaktadır. Radikal gibi düzene göbekten bağlı basının olayları bu şekilde vermesi de hiç şaşırtıcı değil.

  Gömlek nerede? - ellialti

  Onu da bulun.

  Çatışma - İndocolir

  "sol görüşlü gruplar arasında çıkan çatışmada" uyuşturucuya karşı çıkanların SOL görüşlü olduğunu kim beyan etmiş.Ayrıca çatışma denmesi için iki grubun karşılıklı ateşli silahlar mücadele etmesi gerekmez mi?Bir grup sadece eylem yapıyor slogan atıyor,diğer grup ise silah ile kurşun atıyor bunun adı çatışma mı oluyor?Polise karanfil atan gezi eylemcileri için "polisle çatışan eylemciler" başlığı atan yandaş basın tabiri gibi olmuş.

  Çatışma mı? - radikalkullanıcı

  Maltepe Gülsuyu'nda uyuşturucu çeteleri ile sol görüşlü gruplar arasında çıkan çatışmadan hiç haberimiz olmadı. Bu haberi düzeltebilir misiniz lütfen? Ya da çatışma olduğu ile ilgili bir haber yapın...