Haşim Kılıç'ın oğluna Kaymakam'dan jest

Haşim Kılıç'ın oğluna Kaymakam'dan jest
Haşim Kılıç'ın oğluna Kaymakam'dan jest
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın Çorlu'da askerliğini yapan oğlu Ahmet Şirvan Kılıç yemin ettikten sonra makam aracıyla Kaymakamlık Konutu'na gidip burada Vali ve Kaymakam'la görüştü

 

MEHMET YİRUN Çorlu


Ahmet Şirvan Kılıç, (gri pardesülü) yemin töreninin ardından geldiği Kaymakamlık Konutu’nda Vali Aydın Nezih Doğan ve Kaymakam Ali Dursun’la sohbet etti.

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın Çorlu’da askerliğini yapan oğlu Ahmet Şirvan Kılıç, dün yemin ettikten sonra Kaymakam’ın makam aracıyla Kaymakamlık Konutu’na gitti. Kılıç burada Vali ve Kaymakam’la görüştü

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’ndeki birliğine kısa dönem askerliğini yapmak üzere geçen 15 Aralık’ta teslim olan Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın oğlu Ahmet Şirvan Kılıç, dün yemin etti. Yemin törenine baba Haşim Kılıç ve aileden katılanın olmaması dikkat çekerken, 2 günlük izne çıkan Ahmet Şirvan Kılıç, Kaymakam Ali Dursun’un makam aracına binerek Kaymakamlık Konutu’na gitti.

450 asker yemin etti
Çorlu’daki 5’inci Kolordu Komutanlığı’na bağlı Gürler Piyade Kışlası’nda 325’inci kısa dönem askerler için düzenlenen yemin törenine, Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan, 5’inci Kolordu Komutanı Korgeneral Yaşar Cihansız, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Çorlu Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve askerlerin aileleri katıldı. Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın oğlu Ahmet Şirvan Kılıç’ın da aralarında bulunduğu 450 kısa dönem asker, hep birlikte yemin etti.

Çorlu’dan ayrıldı
Yemin töreninin ardından Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın oğlu Ahmet Şirvan Kılıç, 2 günlük izne çıktı ve Kaymakam Ali Dursun’un makam aracına binerek Kaymakamlık Konutu’na gitti. Kaymakamlık Konutu’nda Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan ve Kaymakam Ali Dursun, yaklaşık yarım saat Ahmet Şirvan Kılıç’la sohbet etti. Daha sonra Vali Doğan konuttan ayrıldı. Ahmet Şirvan Kılıç ise yaklaşık 1.5 saat daha konutta kaldıktan sonra, kendisini almaya gelen özel araçla Çorlu’dan ayrıldı. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/91636891636856

  YORUMLAR
  (56 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bi kendinize bakın önce - sıfır

  olayı tasvip edip etmemek ayrı bir konu. ama yazılanlara bakınca şaşırmamak elde değil. bırakın askere giderken, en basit devlet işi için bile tanıdık aramayan, bulunca işini hariçten görmeyen kaç kişi var yorumcular arasında. bu imkan senin de olacak kullanmayacaksın, kaç babayiğit çıkacak merak ediyorum.

  vay be... - kurtuluş787

  türkiyede böyle bir ülke eşitligi temsil etmesi gereken anayasa mahkemesinin saygıdeger başkanının oglu nerelerde çıkıyor,cumhurbaşkanının ogluda liseyi bitirmeden uluslar arası ticarete atılmıştı.

  BABASINA BAKINCA ÇOK NORMAL - H.Ozan Kaya

  Babası AKP nin akıl hocalarından , Hukukçu olmadığı halde hak etmediği bir koltuğu işgal etmekte .. normal olmayan bu gazeteyi okuyan ve yorumlayanların çoğunun ülke topraklarını kürtlere ve ermenilere verilmesi gerekliliğini savunan .. bu yüzden de ülke topraklarını savunan askerlere her fırsatta saldırmayı görev bilen kendi yazarları ve yorumculara rağmen bizlerin bu mesajlarını yayınlıyor olmaları .. bu takdir edilen bir yaklaşım ama bekliyorum ki biraz da bizim gibilerin yorumlarını köşelerine taşısınlar , biraz da bizlerin gözüyle haber yapsınlar.. bu kadar özgürce okur yorumu yayınlayan gazetenin köşe yazarlarının NEW YORK tan değil ANADOLU dan alabilecekleri enerjiye yönelmeleri gerekir.. bildikleri gibi ANADOLU nun halk enerjisi kalıcıdır.. dışardan gelen para ve talimatın ne zaman hangi koltuğa kayacağı belli olmaz ..

  Utanmıyorlar... - guiliano

  Bu kadar aleni olmaz. Hiç askerlik yaptırmasınlar bari...

  Edebiyat - Wenda

  Her ölen gencin ardından şehit edebiyatı yapıp ölümü kutsayan bu adamlar acaba neden kendi çocuklarına askerliği bile torpille yaptırırlar. Peki halk neden tüm bunlara rağmen tepki göstermez.

  YAZIK HEMDE ÇOK YAZIK... - Best_Of

  Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç?ın Çorlu?da askerliğini yapan oğlu Ahmet Şirvan Kılıç yemin ettikten sonra makam aracıyla Kaymakamlık Konutu?na gidip burada Vali ve Kaymakam?la görüştü... Teftişemi gittin? Ve koskaca vali ve kaymakam diğer askerlere de aynı yakınlığı gösterdimi yada kimbilir belki orada da size göre iş vardır.Ne de olsa saygı değer babanız yaptığınız işlere karışmıyor.

  YAZIKLAR OLSUN... - Best_Of

  TEK KELİMEYLE YAZIKLAR OLSUN.BUMU YANİ VATANI SEVMEK? BUNLAR BU VATANI SEVİYORSA BEN SEVMİYORUM? SENİN DİĞER VATAN EVLATLARINDAN NE FARKIN VAR? HANİ HER YERDE OLSA BİLE ASKERİYEDE AYRIM OLMAZDI.? TORPİL İŞLEMEZDİ.? GİTMİŞKEN SAYIM ALSAYDIN? VALİ SENİ KARŞILAMADI DİYE GÖREVDEN ALSAYDIN? RADİKAL GAZETESİNİ DE KINIYORUM HABERİNİZİN BAŞLIĞINDAN DOLAYI.NE DEMEK JEST.NE YAPMIŞTA KAYMAKAM JEST YAPMIŞ? OLAYA BAK..