Hasköy'de bir gecekonduda silah ve mühimmat bulundu

Hasköy'de bir gecekonduda silah ve mühimmat bulundu
Hasköy'de bir gecekonduda silah ve mühimmat bulundu
İstanbul Hasköy'deki bir gecekonduda poşet ve çantalar içinde silahlar ile mühimmat bulundu.

İSTANBULİstanbul Hasköy'de bir gecekonduda poşet ve çantalar içinde silahlar ile mühimmat bulundu. Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği ekiplerinin, ihbar üzerine baskın yaptığı, Piripaşa Mahallesi, Göktuğ Sokaktaki evde küçük bir cephanelik ortaya çıktı. Evde yapılan aramada Uzi, Kalaşnikof, Glock tabanca ve el bombası bulundu.

Beyoğlu Hasköy'de bir gecekondunun kömürlüğü ile çatı aralığında silah ve mühimmat olduğu ihbarı üzerine polis harekete geçti. Gecekonduya çok sayıda polis ekibi gelerek arama yaptı. Yapılan aramalarda ilk belirlemeye göre; el bombası, uzi ve kalaşnikof silahlar, bu silahlara ait çok sayıda mermi bulunduğu kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, yan taraftaki inşaatta çıkan gürültüden rahatsız oldukları için bir akrabalarının yanına giden çift, bugün eve döndüklerinde kömürlükteki mermi dolu poşeti fark etti.

Durum hemen polise bildirildi. Olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları detaylı aramada kömürlük ve çatı aralığında silahlar ile mühimmat buldu. Yapılan aramalarda ilk belirlemeye göre; gecekonduda el bombası, 2 Uzi marka silah, kalaşnikof marka uzun namlulu silah, bu silahlara ait çok sayıda şarjör ve mermi bulunduğu kaydedildi. Polisin gecekondudaki incelemesi devam ediyor

(DHA - RADİKAL)


  http://www.radikal.com.tr/127868012786802

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ihbar eden kim? - baizzet1925_379

  Hep ayni senaryolar. Ihbarci burada önem kazaniyor. Ama kesin olan, bu iktidarn dünyadan haberi yok. Tek adama kalacak isler degil bunlar. Erdogan kendi kendini yöneten kukla oldu...

  ÖNCEKİ ERGENEKON' A BAĞLANMIŞTI BU DA PARALEL' E BAĞLANIR! - user564606

  Yine küçük çaplı bir cephanelik bulundu. Kimin ne olduğu ve ne yaptığı belli değil artık. Ama sorulması gereken soru şu: Bu cephaneliklerin ortaya çıkmasından sonra olanlar kimin işine yarıyor? Bu sorunun yanıtı verilebilirse her şey aydınlanır. Bunun için mahkeme kararına da gerek yok.