Hastane güvenlikçileri meydan dayağı attı

Devlet Hastanesi güvenlik görevlileri, kimlik sordukları akli dengesi bozuk gençten olumsuz yanıt alınca çılgına döndü.

ANTALYA - Devlet Hastanesi güvenlik görevlileri, kimlik sordukları akli dengesi bozuk gençten olumsuz yanıt alınca çılgına döndü. Görevliler, özel bir ambulans şirketinin şoförüyle birlikte ellerini kelepçeledikleri Şeref Adnan'a meydan dayağı attı.
Olay bugün saat 16.00 sıralarında Antalya Devlet Hastanesi bahçesinde yaşandı. Akli dengesi bozuk olduğu belirtilen Şeref Adnan hastane bahçesinde dolaşırken durumundan şüphelenen hastane güvenlik görevlileri kimliğini göstermesini istedi. Şeref Adnan'ın olumsuz yanıt vermesi üzerine güvenlik görevlileri, hastane bahçesinden çıkmasını istedi. Şeref Adnan 'çıkmıyorum' diye cevap verince, üç güvenlik görevlisi ile özel bir ambulans şirketinin şoförü, genci yere yatırıp kelepçelemeye çalıştı. Güvenlik görevlileriyle ambulans şoförü, Adnan'ın ellerini arkadan kelepçeleyip öldüresiye dövdü.
Daha sonra Acil Servis girişinde bulunan polis noktasına getirilen Adnan'ı, güvenlikçiler hastane polisinin gözleri önünde de dövmeyi sürdürdü. Olay yerine gelen bir polis otosuna bindirilen Adnan gözaltına alınarak, Bahçelievler Polis Merkezi'ne götürüldü. Olayı görenler, akli dengesi bozuk bir kişiye dayak atılmasını tepkiyle karşıladı.