Havalı kompresör tabancası ile şaka hastanede bitti

Havalı kompresör tabancası ile şaka hastanede bitti
Havalı kompresör tabancası ile şaka hastanede bitti
Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde tanklarda taşlama ile temizlik işi yapan bir firmada çalışan iki arkadaşın, havalı kompresörle şakalaşması hastanede bitti

KÖRFEZ - Birbirlerinin üzerindeki tozları hava tabancası ile temizleyen işçilerden 38 yaşındaki Ümmet G. şakalaştığı iş tulumu düşen arkadaşı 37 yaşındaki Bünyamin Ç.’nin makatına havalı tabancayı tutarken ameliyata alınmasına neden oldu.

Körfez İlçesi Hacı Osman Mahallesi’nde bulunan ve bölgedeki sanayi kuruluşlarının petrol ve benzeri depolama tanklarında taşlama yöntemiyle temizlik yapan firmada çalışan Bünyamin Ç. ile iş arkadaşı Ümmet G., iş bitimi havalı tabanca ile üzerlerini temizlemeye başladı. Her akşam olduğu gibi soyunma odasında basınçlı hava veren tabancayı üzerlerine tutarak tozları temizleyen iki arkadaş şakalaşmaya başladı. Önce Kompresör tabancasını eline alan Bünyamin Ç., arkadaşı Ümmet G.’nin üzerini temizledi. Bu kez Ümmet G. Bünyamin Ç.‘nin giysilerini temizlerken hava musluğunu sonuna kadar açtı. Bünyamin Ç.’nin giydiği iş tulumu düşerken, şakanın dozunu kaçırıp havalı tabancayı makatına soktu. Bünyamin Ç.’nin karnı bir anda havayla doldu.

Arkadaşını şaka yaparken ölümün eşiğine getiren Ümmet G. hemen diğer çalışanlardan yardım istedi. Bağırsakları havayla dolan ve karnı şişen Bünyamin Ç., işyerine çağırılan ambulansla Derince Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alındı. Gözaltına alınan Ümmet G. ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.(aa)


  ETİKETLER:

  Akşam

  ,

  Soruşturma

  ,

  Hava

  ,

  petrol

  ,

  sanayi

  ,

  http://www.radikal.com.tr/108152510815255

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şakacılar sizi - buiştebiterslikvar

  Yıllar önce girdiğim bir ceza sınavında sormuşlardı kast mı, taksir mi, suç mu, değil mi diye... http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=88390 Aslında gerçek bir olaymış ve araştırmalarıma göre 2001 ve 2003'te de olmuş. Belki bizim işçilerin hava kompresörünü birbirlerinin makatına sokarak eğlenme eğilimi araştırılmalı. Bir sapıklık olduğu kesin gerçi.

  o, bu değilde... - Rradikal

  o, bu değilde, bir elinle hava makinasını tutup, diğer elinlede arkadaşının ellerini tutuyordun diyelim. e ozaman pantolonu nerenle indirdin arkadaşım?!?!?!?

  Geleneksel halk oyunlarımızdan KKK (kim kimi kompresörleyecek).62846 - ertanöngür

  Geleneksel halk oyunlarımız arasına bunu da katalım. Her sene böyle birkaç haber çıkar, üstelik her yörede oynanıyor:))

  ? - DevriM19171917

  4.4.4 çıksın eğtimli çocuklar gelcek böyle şakalar tarih olcak ......

  Bu daha şaka daha önce yapıldı. - eracon

  Hava basmayı seven bir toplumuz.