Hayal kurun antidepresan ilaç kullanın

Hayal kurun antidepresan ilaç kullanın
Hayal kurun antidepresan ilaç kullanın
MHP 252 adayını açıkladı. Adaylar için bir de öneri kitapçığı hazırladı. Kitapçıkta, "Hayal kurun, vitamin, gerekirse antidepresan alın" gibi öneriler var.

İSTANBUL / RADİKAL- Milliyetçi Hareket Partisi , yerel seçimler için adaylarına el kitabı hazırlattı. 152 sayfalık ‘Davranış Kuralları Kitapçığı’nda adaylara ilginç tavsiyelerde bulunuldu.
NTV’nin haberine göre, 152 sayfalık kitapçıkta adaylara, kötü arabayla gezerek fakirlik edebiyatı yapmaktan kaçınmaları öneriliyor. Diğer yandan pahalı araba da kullanılmaması tavsiye ediliyor. Kitapçıkta, “Pahalı arabayla hava atmayın, beyaz gömlek giyin, herkesle tokalaşın, günde iki saat hayal kurun” gibi ilginç öneriler var. En dikkat çekici olanı ise, adayın seçim çalışmaları için kullanması gereken arabayla ilgili.
Kitapçıkta uzun konvoyların seçmeni rahatsız edeceği ve gereksiz güç gösterisinden öteye gitmeyeceği de belirtiliyor.
MHP adaylara ayrıca, kapalı alanlarda sigara içmemelerini, her gün hayal kurmalarını, gerekliyse
vitamin ve antidepresan desteği almalarını tavsiye ediyor. MHP yönetimi adaylardan koyu renk takım elbise içine koyu renk gömlek giymek yerine “masumiyetin rengi” olan beyazı tercih etmelerine de istiyor. Kitabın yüz yüze görüşmede dikkat edilmesi gerekenler başlığında da, “Tıraş olmaya özen gösterin, Pazar günleri kravat takmayın, gülümseyin, herkesle mutlaka tokalaşın, insanlarla konuşurken gözlerinin içine
bakın” gibi öneriler var.
252 adayını açıkladı
Öte yandan MHP dün Mart 2014’te gerçekleşecek olan yerel seçim adaylarını da açıklamaya başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ’nin katılımı ile yapılan toplantıda, 252 belediye başkan adayı kamuoyuna tanıtıldı.
Ankara Spor Salonunda düzenlenen toplantıda MHP’nin belediye başkan adaylarından, 9 büyükşehir, 12 il, 187 ilçe, 44 belde belediyesi olmak üzere 252’si açıklandı. İstanbul ve İzmir gibi bazı büyükşehir belediye başkan adaylarının tanıtımının daha sonra yapılacağı belirtildi. Açıklanan başkan adaylarından bazıları şöyle:
-Adana: Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü
-Ankara: MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya
-Antalya: MYK üyesi Kemal Çevik
-Aydın: TBMM Meclis İdare Amiri Ali Uzunırmak
-Balıkesir: İsmail Ok
-Kocaeli: MYK üyesi Saffet Sancaklı
-Mersin: Burhanettin Kocabaş
-Ordu: Eski milletvekili Cemal Enginyurt
-Manisa: Cengiz Ergün
-Aksaray: Rıfkı Karabatak
-Bartın: Cemal Akın
-Bayburt: İdris Aydın
-Burdur: Nadir Özcan
-Çankırı: Hakkı Yalçın
-Giresun: Orhan Erzurum
-Gümüşhane: Mustafa Canlı
-Isparta: Yusuf Ziya Günaydın
-Kırklareli: Derya Bulut
-Kilis: Hasan Mısırlıgil
-Kütahya: Milletvekili Alim Işık
-Osmaniye: Kadir Kara