Hayvansever genç kız alkollü araç kullanınca

29 yaşındaki Suzan Coşkunöz, yol kenarında sürünürken gördüğü ve 'Şanslı' adını verdiği bir yaşındaki Terrier cinsi felçli köpeği tedavi ettirmişti.

BURSA - 29 yaşındaki Suzan Coşkunöz, yol kenarında sürünürken gördüğü ve 'Şanslı' adını verdiği bir yaşındaki Terrier cinsi felçli köpeği tedavi ettirmişti. 'Şanslı' için Britanya'dan yürüme aparatı getirten Coşkunöz, yeni taşınacağı evinde ona bakacağını söylemişti.
Ancak otomotivci Coşkunöz Holding'in Yönetim Kurulu Başkanvekili Hüseyin Coşkunöz'ün kızı olan Suzan Coşkunöz'ün bu planı gerçekleşmedi. Coşkunöz, alkol ve aşırı hızın bedelini yaşamıyla ödedi.
Arkadaşlarının anlatımına göre kaza şöyle gerçekleşti: Coşkunöz, yemekte alkol aldı. Saat 01.00 sıralarında yakın arkadaşı Dr. Mustafa Erdem'e, "Kendimi iyi hissetmiyorum. Gelip beni alır mısın?" dedi. Erdem yanına geldikten sonra fikir değiştiren Coşkungöz, uyarılara rağmen otomobiline bindi. Aşırı hız yapan genç kız, belediyeye ait su tankerine çarptı. Coşkunöz'e ilk müdahaleyi kendisini takip eden arkadaşı Erdem yaptı. Ancak Coşkunöz olay yerinde yaşamını yitirdi.