Heberler yayından kaldırıldı

Heberler yayından kaldırıldı
Heberler yayından kaldırıldı
Oyuncu Levent Kazak, Türkmax ekranlarında yayınlanan mizah programı "Heberler"in yayından kaldırıldığını duyurdu.

Oyuncu Levent Kazak, Twitter hesabından, "Her yıl şu sıralar hazırlıklar başlardı. Ama ki tahmin edileceği üzere, 'Heberler' yayından kalktı. Olur ya, tekrar buluşmak dileği ile.." notuyla paylaştı.

Heberler de Kazak'ın yanı sıra Memet Ali Alabora, Elif Dağdeviren, Serhat Kılıç ve Mahir İpek rol alıyordu. Yapımcı Elif Dağdeviren ise bugüne kadar bir sorun yaşamadıkları kanalın sözleşmeyi fesh ettiğini söyledi.

Başta Memet Ali Alabora olmak üzere ekibin "Gezi Parkı" olaylarına destek vermesi, programın bu nedenle yayından kaldırıldığı yönünde iddiaları gündeme getirdi.


  http://www.radikal.com.tr/115038111503814

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  .insan kalmak buna denir - dursunysin

  Tarihte parasi olan cok insan, insanlik tarihinde, anilmaz hattirlanmaz.Ancak tarih ve insanlik, insanlik mucadelesinde yer alanlari unutmaz.neden asirlar boyunca, pir sultan unutulmaz, yagcilik yalakalik yapmmadigi icin.Aziz nesinde unutulmaz, gucluden yana degil, dogrudan yanana oldugunda ddolayidir.herkes kendine yakisani yapar, alabora ve arkadaslarinada bu cok yakisti yakisiyor.celige su verenler , sanatin ve mucadelenin yolunu bulurlar.iyi oluyyor yaraticiliklari zorlaniyor, saflari netlesiyor.yuregimiz ve sevgimiz onlar icin hep hazir ve sicak kalacak

  ... - uzayda bir yer

  Kendine demokratik güç sahiplerinin marifeti bunlar. Ne ilk ne son. Levent Kırcayı bir tv de göremezsin şimdi. Ama olacak o kadarla yaptıklarını asla unutturamazsın. Alabora ve ekibi umarım yeni bir programla, yeniden karşımıza gelir. Bu da iktidarın kölesi olmuş medyaya tokat olur.

  12 Eylül gibi - vemerald

  Ama onlara kalmadı. Bunlara da kalmaz.

  yürek ister - şev_baş

  Şimdi bu ekiple çalışmak 'yürek' ister...