Hemşire, doktor nişanlısını tartakladı

Hemşire, doktor nişanlısını tartakladı
Hemşire, doktor nişanlısını tartakladı
Samsun'da 40 yaşındaki hemşire C.Ç., bir yıldır birlikte olduğu nişanlısı doktor 50 yaşındaki Ali Şakir Orbay'ı evin içinde eşya fırlatarak yaraladığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. İfadesi alınan hemşire savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

RADİKAL- Samsun’da 40 yaşındaki hemşire C.Ç., bir yıldır birlikte olduğu nişanlısı doktor 50 yaşındaki Ali Şakir Orbay’ı evin içinde eşya fırlatarak yaraladığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. İfadesi alınan hemşire savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Olay dün İlkadım İlçesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Gazi Devlet Hastanesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Opr. Dr. Ali Şakir Orbay ile aynı bölümde hemşire olan C.Ç. ile bir yıl önce nişanlandı. Daha sonra Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde görev yapmaya başlayan hemşire C,Ç. ile birlikte yaşadığı doktor Ali Şakir Orbay arasında dün akşam tartışma çıktı.

 
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası gözünden darbe alan hemşire C.Ç., evdeki eşyalarla Ali Şakir Orbay’a fırlatıp yaralanmasına neden oldu. Yaralı doktor eve gelen ambulans ile Gazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayın ardından şikayet üzerine polis tarafından gözaltına alınan hemşire C.Ç. ise  bugün ifadesinin ardından Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatıyla serbest bırakıldı. Tedavisi tamamlanan doktor ise bugün İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ifade verdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.