Hemşireye hastane bahçesinde 17 bıçak darbesi

Hemşireye hastane bahçesinde 17 bıçak darbesi
Hemşireye hastane bahçesinde 17 bıçak darbesi
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde görevli hemşire Ayşenur V., aynı hastanede daha önce sözleşmeli olarak çalışan Yasin K. tarafından, hastane çıkışında 17 yerinden bıçaklandı. Ayşenur V. kendisini tehdit eden saldırganı polise de şikayet etmiş.

İSTANBUL Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde görevli hemşire Ayşenur V., eski bir hastane çalışanı tarafından 17 yerinden bıçaklandı.

Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden ayrılan hemşire Ayşenur V., hastanede sözleşmeli personel olarak çalışan Yasin K. tarafından arkadaşlık teklif edilerek rahatsız edilmeye başlandı. Ayşenur V. hastane yönetimine durumu bildirince, sözleşmeli personel olarak çalışan Yasin K. işten atılarak hastaneden uzaklaştırıldı. Telefonla tehdit almaya devam eden Ayşenur V. polise de giderek şikayette bulundu.

Bugün sabah 09.00 sıralarında gece nöbetinden çıkan Ayşenur V. hastane bahçesinde Yasin K. ile karşılaştı. Yasin K. cebinden çıkarttığı bıçak ile genç kadını vücudunun 17 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan Ayşenur V. arkadaşları tarafından Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Talihsiz kadının durumunun ağır olduğu öğrenilirken, Yasin K. Yakalanarak sorgulanmak üzere Emniyet’e götürüldü.


BULUT MÜLHİM / DHA