'Her şeyime karışıyor' dediği annesini bıçakladı

'Her şeyime karışıyor' dediği annesini bıçakladı
'Her şeyime karışıyor' dediği annesini bıçakladı
Adana'da 17 yaşındaki K.D., tartıştığı annesi 38 yaşındaki Hacer D.'yi 8 yerinden bıçakladı. Gözaltına alınıp Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edilen lise öğrencisi genç kız, "Dırdırından bıktım, her şeyime karışıyordu" diye ifade verdi.

ADANA - Olay, merkez Yüreğir İlçesi'nin Tahsilli Mahallesi'nde sabah saatlerinde meydana geldi. Emniyet Müdürlüğü'nün 155 ihbar hattını arayan vatandaşlar, 'aile içi kavga' ihbarında bulundu. Olay yerine giden polis ekipleri, Hacer D.'yi vücudunun çeşitli yerlerinden hafif şekilde bıçaklanmış olarak buldu. Kızı tarafından bıçaklandığını söyleyen Hacer D., ambulansla TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaçmak isteyen K.D. ise olayda kullandığı suç aleti bıçakla birlikte yakalandı. Akıncılar Polis Merkezi Amirliği'ne götürülen K.D. alınan ilk ifadesinde, "Sürekli dırdır ediyor. Gezmeme, oturmama, kalkmama karışıyordu. Artık dırdırından bıktım" dedi.

Bu yıl okula da gitmediği belirtilen K.D., Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi. Hayati tehlikesi bulunmayan anne Hacer D.'nin tedavisi sürüyor.(DHA/Fatih Karaçalı)


  http://www.radikal.com.tr/113700111370011

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yaşam Tarzı mı? - Clear

  Göğsünde ve boynunda ne idiğü belirsiz çizikler bulunan 17 yaşındaki bu genç kızımız,anlaşılan o ki annesi tarafından "Yaşam tarzına" müdahele edildiği için,bu eylemi gerçekleştirmiş."Katılımcı demokratik(!)" bir isyan mı desek acaba?