Heyecan olsun diye hırsızlık yapmışlar!

Heyecan olsun diye hırsızlık yapmışlar!
Heyecan olsun diye hırsızlık yapmışlar!
Adana'da okul çantalarına 3 ayrı mağazadan çaldıkları 16 değişik ürünü dolduran liseli kızlar, polise yakalandı. Kızlar, hırsızlığı 'heyecan olsun' diye yaptıklarını söylediği iddia edildi.

RADİKAL-Adana'da lise 2'inci sınıf öğrencisi kız arkadaşlar 15 yaşındaki G.N.A. ile N.E.,  iddiaya göre okuldan kaçıp mağazalardan hırsızlık yaptı. Okul çantalarına 3 ayrı mağazadan çaldıkları 16 değişik ürünü dolduran genç kızlar polise yakalandı.Merkez Seyhan İlçesi'nde bir lisede eğitim gören G.N.A. ile N.A., okuldan kaçıp Çakmak Caddesi'ne giderek mağazaları gezmeye başladı. Kızların hareketlerinden ve mağazalara girip çıkmasından şüphelenen Güven Timleri onları takibe aldı. Girdikleri 3 ayrı mağazadan tişört, parfüm ve takı çalan kız öğrenciler, sivil ekiplerce durduruldu. Kızların çantasını kontrol eden polisler, değişik mağazaların barkot ve fiyat etiketlerini taşıyan 16 farklı ürün buldu.

Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen G.N.A. ile N.E., hırsızlığı 'heyecan olsun' diye yaptıklarını söyledi. Kızlar ifadelerinin serbest bırakılıp ailelerine teslim edildi.


Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA) 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Parfüm

  ,

  Fatih

  ,

  Çocuk

  ,

  Kız

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  sivil

  ,

  genç