Heykel kaldıran başkan samba açılımı yaptı

Heykel kaldıran başkan samba açılımı yaptı
Heykel kaldıran başkan samba açılımı yaptı
Kemer'in ahlakı bozar diye heykel kaldıran MHP'li belediye başkanı festival kapsamında sahneye önce sambacıları sonra semacıları çıkararak herkesi şaşırttı


Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, 6'ncı Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin 2'nci gününde ‘Renklerle Türkiye' dans gösterisinde önce sahneye erotik dans gösterileriyle Brezilyalı samba ekibi çıktı, ardından da semazenler ilahiler eşliğinde sema gösterisi yaptı.

Festivalin ilk gününde, şov kızlarının Kemer caddelerindeki gösterileri büyük ilgi görürken festivalin 2'nci gününde de renkli görüntüler oluştu. Ahmet Erkal Spor Tesisleri'nde düzenlenen ‘Renklerle Türkiye’ gecesinde sahneye ilk olarak Brezilya’dan gelen sambacı kızlar çıktı. Sambacılar yaptıkları gösteriyle renkli görüntüler oluşturdu.

Gösterinin ardından sahneye çıkan Kemer Belediye Başkanı MHP'li Mustafa Gül, böyle bir festivali düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Gül’ün sahneden inmesinin ardından ilahiler eşliğinde Antalya’dan gelen semazen ekibi sahneye çıktı.

Sambacıların erotik gösterisinin ardından semazenler sahneye çıktı ve ilahiler eşliğinde sema gösterisi yaptı. Gecede ayrıca çeşitli illerden gelen folklor ekipleri Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait halk oyunlarını sundu.
Festival, hafta sonuna kadar renkli etkinliklerle devam edecek.

HEYKELİ ‘AHLAKI BOZAR’ DİYE KALDIRMIŞTI

MHP'li Belediye Başkanı Mustafa Gül, mazbatasını aldığı gün ilçe merkezinde bulunan heykeli 'genç kızların ahlakını bozduğu gerekçesiyle' kaldırmıştı. Kültür Bakanı Günay'ın tepkisi üzerine de geri adım atarak heykeli ilçede başka bir yere dikeceğini söylemişti. Nihayet heykel bir parka taşındı.