Hırsızın soygun anındaki endişesi!

Hırsızın soygun anındaki endişesi!
Hırsızın soygun anındaki endişesi!
Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, bir marketi açmaya çalışan 3 şüpheli, işyerinin güvenlik kamerasını fark edince hırsızlıktan vazgeçti.

SİVEREK - Olay, sabaha karşı Kale mahallesinde bulunan Celal Yarıcı'ya ait markette meydana geldi. Saat 04.00 sıralarında markete gelen 3 kişi, etrafı incelemeye başladı. 2 şüpheli, marketin çevresinde gözcülük yapmaya başlarken, diğer şüpheli ise kepenk kilidini kırmak istedi. Dakikalarca uğraşmasına rağmen kilidi kıramayan şüpheli, bu sırada direkte duran güvenlik kamerasını fark etti. Bunun üzerine yüzünü gizlemeye çalışarak bir süre daha kilidi kırmaya çalışan şüpheli, başarılı olamayınca güvenlik kamerasını bulunduğu direkten düşürerek olay yerinden uzaklaştı.

Sabah geldiği işyerinin kilidinin zorlandığını ve güvenlik kamerasının kırıldığını gören market sahibi kamera görüntülerinden hırsızlık girişimini fark edince durumu polise bildirdi. İhbar üzerine markete giden polis ekipleri, hırsızlık girişimi başarısızlıkla sonuçlanan 3 şüphelinin kimliklerinin saptanarak yakalanması için çalışma başlattı. (Mehmet SEZGİN/DHA)


  ETİKETLER:

  Sabah

  ,

  güvenlik

  ,

  Karşı