Hâkim Mustafa Başer ailesiyle birlikte adliyeye geldi

Hâkim Mustafa Başer ailesiyle birlikte adliyeye geldi
Hâkim Mustafa Başer ailesiyle birlikte adliyeye geldi
32. Asliye Ceza Mahkemesi'nin eski hâkimi Mustafa Başer, eşi ve çocuğuyla birlikte Bakırköy adliyesine geldi.

İSTANBUL Hakkında yakalama kararı çıkarılan İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nin eski hâkimi Mustafa Başer, teslim olmak üzere Bakırköy Adliyesi'ne geldi.

Hâkim Başer sabah saatlerinde yanında eşi, çocuğu ve avukatıyla birlikte Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi. Adliye girişinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Hâkim Başer, bu esnada yanına gelen polisler tarafından gözaltına alınarak adliyeye götürüldü.

(Ümit TÜRK / DHA)

Tutuklanan hâkim Özçelik: Ben kararımın arkasındayım, umarım siz de olursunuz

Aranan hakim Mustafa Başer'den flaş tweet'ler


  http://www.radikal.com.tr/134742913474291

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  nereye kadar devam edecek - user986363

  Ne yazacağımı şaşırmış durumdayım. Hukuk diye bir şey kalmayınca neye göre değerlendirme yapacaksın ki. Bütün devlet sistemini çökerttiler. Hiçbirimiz güvence altında değiliz artık. Türkiye daha önce de hukukun ve demokrasinin gerçek anlamda yerleştiği bir ülke değildi. Ancak bu kadar hukuk tanımazlığı gördüğü de olmadı. Toplum olarak başkanlık mı diktatörlük mü akp mi cemaat mi diye tartışmaya devam edelim biz. Adam resmen devletin tüm kurumlarını ve koca ülkeyi esir aldı. Her gün anayasa ve yasalar sürekli bir şekilde bizzat kendisi tarafından çiğneniyor. Ülkenin geldiği durum bu.