Hükümetten rüşvet operasyonuyla ilgili suç duyurusu

Hükümetten rüşvet operasyonuyla ilgili suç duyurusu
Hükümetten rüşvet operasyonuyla ilgili suç duyurusu
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda bilgilerin basına sızdırılmasıyla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Adalet Komisyonu toplantısında yaptığı konuşmada, "Soruşturmanın gizliliğini ihlal eden savcılar hakkında Başbakan Yardımcısı olarak Adalet Komisyonu huzurunda suç duyurusunda bulunuyorum." dedi.

Bozdağ, komisyon toplantısında yaptığı konuşmada özetle şu ifadeleri kullandı:

Yolsuzlukla mücadele aynı hız ve hassasiyetle devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmamalı. Biz hukukun işlemesinden yanayız. Hukuk hukuka uygun işletilmeli. Hukuku işletenler anayasa ve kanunlara göre bunu işletmeli. 285. madde çok açık, soruşturmanın gizliliğini ihlal etmenin suç olduğu açıkça belirtiliyor.

AK Parti hükümetlerinin yüzü aktır, alnı aktır. Biz büyük bir aileyiz. Bu aile içinde birilerinin eksikliği olduğu zaman bugüne kadar bunu hiç örtmedik, örtülmesine de izin vermedik.


  http://www.radikal.com.tr/1167000116700034

  YORUMLAR
  (34 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Pişkinliğe Bak! - Hayal Denizi03

  Arkadaş dur da pişkinliğe bak! Çalınan- soyulan milletin parası, Ayakkabı kutularında saklı: Kaslar- para sayma makinaları yatak odasında kameralarla tespitli. Ve İktidar yolsuzluğu bize bildirmediler diye suç duyurusunda bulunuyor. Bunu adı pişkinlik bile değil, düpe düz utanmazlık. Yüzleri bile kızarmıyor. Sussa otursalar, belki utandı denir konuştukça batıyorlar.

  Pess ya - Heja Baran

  Arkadaş cidden pes ya! Medya medya gezip biz Gezi çapulcularını kotulerken iyidi, en demokratik hakkımızı kullanıp doğamızı korumaya çalışırken bize demediğiniz hakaret kalmadı yemediğimiz cop kalmadı, göz altında edilmedik taciz kalmadı... ve bunlar olurken kimse sesimizi duymuyordu kamuyu uyutuyordunuz neden mi ? korkma bebeğim aynı medya Öpücük....

  yussuzluggun bu kadari. - ocankaya

  tabii basina sizmasaydi iyiydi, daha kolay kapatirdiniz ustunu.

  Hükümetten rüşvet operasyonu hk. - runekson

  yargıyı savcılığı çok kolay bir şekilde işlerine geldiği gibi kullanıyorlar,halk bir organize olup internet üzerinden ihbar şikayet Web sitesi oluşturursa,gelen ibarlarında avukatlarca savcılıklara intikali sağlanırsa işte o zaman görürler yargı nasıl kullanılırmış sayın zatlar.

  chp leşen akp - rosenrot

  bi zamanlar chp giderdi suç duyurusunda bulunmaya. git gide marjinalleşen bir akp var. tekrar milli görüş tabanına oynayan dar görüşlü bir parti.

  ... - gizemdiyorum

  Yüzsüzlüğün böylesi, söyleyecek söz bırakmadılar artık.

  Türkiye Mafyası - gezicivekadin

  TCyi kaldırmaları bundanmış, cumhuriyeti bırakıp resmen mayfalığa geçmişler.