Hülya Avşar'dan MHP Genel Sekreterine: Sana ne lan, bekliyorum sete

Hülya Avşar'dan MHP Genel Sekreterine: Sana ne lan, bekliyorum sete
Hülya Avşar'dan MHP Genel Sekreterine: Sana ne lan, bekliyorum sete
12 Eylül döneminde idam edilen Mustafa Pehlivanoğlu'nun hayatının anlatıldığı 'Veda Mektubu-Ankara Yazı' filminde Pehlivanoğlu'nun annesini canlandıracak olan Hülya Avşar'a "O seti başına yıkarız" diyen MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'a çok sert yanıt geldi. Hülya Avşar, Ataman'a "Sana ne lan, seni araştırırsak neler çıkar kimbilir dibinden, ondan da banane... Bekliyorum sete hem de arkama sizin gibi parti gücünü almadan, tek bir kadın olarak" yanıtını verdi.

RADİKAL - Hülya Avşar’dan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’a aynı sertlikte yanıt geldi:Sana ne lan! Bekliyorum sete...

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, oyuncu Hülya Avşar’ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının anlatıldığı ‘Veda Mektubu- Ankara Yazı’ filminde rol alacak olmasına tepki göstermiş “Kendi çocuğuna anne olmaktan uzak bir tipi de şehidimizin annesi rolünde oynatma hadsizliğine soyunan bu kanal bilmelidir ki, şehitlerimizin istismar malzemesi yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. O seti başına yıkarız” demişti.

MHP'den Hülya Avşar'a: O seti başına yıkarız!

Hülya Avşar, hurriyet.com.tr aracılığıyla Büyükataman’a sert bir cevap verdi:

"Velev ki bir partiye destek veriyorum.
Velev ki Ello kızı Malakanım.
Velev ki Hülya Avşarım.
Velev ki Beşiktaşlıyım.
Velev ki Kürdüm
Velev ki Türküm

Sana ne lan, seni araştırırsak neler çıkar kimbilir dibinden, ondan da banane. Bana Ello kızı Malakan diyerek bölücülük yapan, sanatımla kişiliğimi karıştıran, fikirlerime saygı duymayarak demokrasiye, özgürlüğe karşı olduğunu gösteren sen kimsen, ben bu filmde oynayacağım, sizde gelin engelleyin.

32 yıllık sanat hayatımı, ne size ne de başka bir partiye göre yönlendirmeyeceğim. Şunu bilin ki Hülya Avşar kısacası sanat ve sanatçı partiler üstüdür. HADDİNİZİ BİLİN.

Hele ki anneliğime laf söylerseniz, tek başıma bir kadın olarak sizinle başederim. Bekliyorum sete hem de arkama sizin gibi parti gücünü almadan, tek bir kadın olarak."


  http://www.radikal.com.tr/1306351130635110

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kürdüm - lm kimim

  kürt olmak bu kadarmı ağrınıza gidiyor bu kadar mı hazmedemiyorsunuz bizi kusura bakmayın ama ne bu dünyada nede türkiyede bir siz yoksunuz. Ne mutlu KÜRDÜM DİYENE...

  Eğer erkeksen? - vemerald

  Tek başına git. Bak o kadın olarak tek başına seni kavgaya davet etti. Tek gitmezsen, ya da gitmezsen namertsin. Bundan sonra bütün Türkiye'nin yiğitleri o kadının yanındadır bunu da bilesin.

  Hülya - user389638

  Hülya seni tebrik ediyorum ne partiyi tutarsan tut beni ırgalamaz ama şu tavrın hakiketen kadınlıgını gösterdi her kadında senin gibi cesur olsa !

  BASAKLI KADIN - Equalizer001

  Hülya Avşar'dan MHP Genel Sekreterine: ?Sana ne lan, bekliyorum sete? Nesli tukenmeye yuz tutmus ?basakli? kadin! Turkiye simdi seni daha cok sevdi.

  hülya avşar - user1023577

  yazıklar olsun mhp ye gücü ancak bir kadına yetiyor

  ... - user386926

  Ahlak ve erdemin ortalama değer taşıdığı bir ülkede "O seti başına yıkarız." ifadesi bir siyasetçinin siyasi hayatını bitirir. Açık bir tehdit ifadesi olduğu için yargılanır ve büyük ihtimalle cezalandırılır. Hangi role kimin yakışacağına karar verme konusuna hiç girmeyelim bile...

  SEN ŞİMDİ BİTTİN MHP! - Ali Karatay

  Avşar'a bulaşmayacaktın, pişman olacaksınız!