Hülya Koçyiğit'ten 'akil adamlar' açıklaması

Hülya Koçyiğit'ten 'akil adamlar' açıklaması
Hülya Koçyiğit'ten 'akil adamlar' açıklaması
Hülya Koçyiğit, "Düşüncelerimi yanlış cümlelerle ifade ettiğimi fark ettim" dedi.

Tük Sinemasının sevilen ismi Hülya Koçyiğit, dün “ Akil Adamlar ” listesinde yer alması için aldığı davetin ardından canlı telefon bağlantısıyla katıldığı televizyon programında sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti.

Koçyiğit, açıklamasında şunları kaydetti:

" Türkiye için, çocuklarımız için, yarınımız için bu barış sürecini başarılı bir şekilde tamamlamak zorundayız. Bugün bir televizyon programındaki canlı telefon bağlantısında düşüncelerimi yanlış cümlelerle ifade ettiğimi üzülerek fark ettim. Amacım annelerin acısının son bulması gerektiğine vurgu yapmaktı. Bir annenin evlat acısı her yerde aynıdır ve bu acıların son bulması herkesin tek isteğidir. Ama elbette şehitlik mertebesi bu vatanın birliği, bu bayrağın dalgalanması için canını feda edenlere yakışır bir mertebedir. Barış için atılan her adımı yürekten destekliyorum."(dha.com.tr)


  http://www.radikal.com.tr/112797711279772

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu mu Baris Elcisi Olacak? - user1107643

  Akil adamlara bak sen! Iclerinde biri cikmis halen daha sehitligi göklere cikariyor, hem de baris elcisi olarak görevlendirildigi bir sürec icerisinde. Bunlar mi baris getirecekler? Güldürmeyin adami!

  acı - mustafakaya

  duşuncelerını şımdıye kadarbır şemsıye altında saklayan ve bu halkın ızdırabını bır gun dahı anlatmaktan korkan ınsanlarda akıl ınsan olmaz bana sorarsanız.hanı nerde ısmaıl beşıkçı hanı nerde vedat turkalı ışte bu sorunu nasıl çözecegını ta başından gösterdı kendını hukumet akıl dıye aldıkları kışıler bırı akıt gazetesı genel yayın yonetmenı bırı sureklı kurtlerı kullanan partılerden kendını alamayan ensarı ogulları bana bu gurupta kaçtanee akıl adam soyleyebılırsnız.bu iş bu şekılde çözulmezzzzzzzzzzzz