Hüseyin Çapkın iki gündür Emniyet'e gelmiyor

Hüseyin Çapkın iki gündür Emniyet'e gelmiyor
Hüseyin Çapkın iki gündür Emniyet'e gelmiyor
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, dün Emniyet Müdürlüğü binasına gelmedi. Çapkın bugün de şu saate kadar henüz masasına gelip oturmadı.

İstanbul 'a dün sabah rüşvet ve yolsuzluk operasyonu bombası düştü. Aralarında 3 Bakan oğlunun ve işadamlarının da olduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Bu sıcak gelişmeler yaşanırken İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın dün makamına gelmediği öğrenildi.

Çapkın bugün de şu saate kadar henüz Emniyet Müdürlüğü'ne gelmiş değil. Çapkın'ın bugün de gelmesinin beklenmediği iddia ediliyor. 

Türkiye'yi sarsan operasyonun gazete manşetleri

Operasyon dünya basınında


hurriyet.com.tr


  http://www.radikal.com.tr/116679011667904

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gazeteci arkadaşlar - sks222

  Peki kendisine ulaşmaya çalışıp sordunuz mu? Ulaşamadıysanız koskoca emniyet müdürünün neden ortada olmadığını söyleyebilecek bir sekreter, bir vekil bir yardımcı yok mu ? Hiç mi bir şey öğrenemediniz. O da haber, ulaştığımız hiçbir yetkili nerede olduğunu söylemiyor diye yazın. Koskoca kentin emniyet müdürü kayıp nerde bilmiyoruz. Yine destan yazacaklar diye korkmaktayım.

  Rapor almıştır inşallah :) - szna

  Valla devlet memuru ne de olsa, rapor alması şart. Hala almamissa gitsin bir "aile hekimine". Desin ki "doktor yazacaksın bu raporu." (Asistan hekimlerin hazirladigi videoyu izleyerek Capkingillerin doktoa zorla rapor yazdirmayi nasil yaptigini daha yakindan gorebilirsiniz) Tıpkı kendilerinin beslediği sistemde hekimlere layık gördükleri muamele gibi. Ne de olsa kendilerinin en iyi bildigi sey zorbalık.

  Gezi zamanında sabaha kadar işbaşındaydı - Cigdem_A

  Emniyet'in bu ara pek emniyetli olmadığındandır.

  bir yerlerde - mona_noyan

  bir yerlerde destan yazıyordur. :D