İBB Açıkladı ; Şişli-Mecidiyeköy Viyadüklerinde Çalışma !

İBB Açıkladı ; Şişli-Mecidiyeköy Viyadüklerinde Çalışma !
İBB Açıkladı ; Şişli-Mecidiyeköy Viyadüklerinde Çalışma !
İstanbul Büyükşehir Belediyesince Şişli-Mecidiyeköy viyadüklerinde gerçekleştirilecek bakım-onarım çalışması nedeniyle 10 Ağustos'ta E-5 karayolu 01.00 ile 05.00 saatleri arasında kademeli olarak çift yönlü trafiğe kapatılacak.  

İstanbul büyükşehir Belediyesi Şişli-Mecidiyeköy viyadüklerinde bakım onarım çalışması başlatıyor. Üç etapta bitirilmesi planlanan çalışma, E-5 karayolu üzerinde yapılacak derz değiştirme ve bakım çalışmaları ile Topkapı yönünde yapılacak. 10 Ağustos ’ta başlayacak olan ilk etap çalışmaları 20 Ağustos’ta tamamlanacak. Çalışmaların ikinci etabı ise 20 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında Boğaziçi Köprüsü yönünde gerçekleşecek. Bakım-onarım çalışmalarının son etabı ise 30 Ağustos- 10 Eylül tarihleri arasında Metrobüs güzergahı üzerinde yapılacak.

Fen İşleri Daire Başkanlığı Altyapı Hizmetleri Müdürlüğünün gerçekleştireceği çalışmalar, trafik yoğunluğunun en az olduğu 01.00 ile 05.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Çalışmaların yapılacağı bölgelerde E-5 karayolu çift yönlü ulaşıma kapatılacak. Trafik akışı, geliş ve gidiş yönlerinde ulaşım Mecidiyeköy Meydanı üzerinden sağlanacak.