İBB, dekontları açıkladı!

İBB, dekontları açıkladı!
İBB, dekontları açıkladı!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Twitter hesabından pazar günü AKP'nin Kazlıçeşme mitingine vatandaşları taşıyan otobüs ve vapurlarla ilgili yanıt verdi

Radikal.com.tr - İBB, daha önce yaptığı açıklamada otobüsler ve şehir hatlarına ait 3 vapurun AKP 'ye bedeli karşılığında kiralandığını açıklamıştı. Bugün ise Twitter hesabından kiralamaya ilişkin banka dekontu ve Şehir Hatları tarafından düzenlenen bir fatura yayınlandı. Yayınlanan dekontlara İBB'ye ait otobüslerin 194 bin 700 lira bedelle, 3 vapurun ise sadece 5 bin liraya kiralanmış.

İşte o twitler:

@istanbulbld:

"Kiralama ile ilgili dekontlar; 1) İETT DEKONTU...


@istanbulbld:
"Kiralama ile ilgili dekontlar;
2) ŞEHİR HATLARI DEKONTU…"


@istanbulbld:
"Kiralama hk. Şehir Hatları (Fatura)"


  http://www.radikal.com.tr/1138145113814526

  YORUMLAR
  (26 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  hakikaten örümcek kafalılık bu - polo111

  yorum yapanlara ve beğenilen yorumlara baklıdığında bu ülkede kimlerin daha gerici olduğu anlaşılıyor.ama son sözü söyleyeyim isterseniz.istediğiniz kadar çırpının sonucu siz de göreceksiniz,60 yıldır gördüğünüz gibi ...

  Hayatları Yalan - Dilek Balkan

  Dün yayınlanan İETT makbuzu 17.06.2013 tarihine aitti, yani bir gün sonrasına, oysa kiralayan arkadaşlarım dolayısı ile öğrendim evet belediye'den otobüs kiralama şansımız var, fakat öncesinde tahmin edilen gün ve saatler için parayı peşin alıp, belirtilenden az süre kullanıldıysa para iadesi şeklinde çalışılıyormuş. Yani biz soru sorduktan sonra kesilmiş makbuz geçerli değil. Bizi aptal yerine koydukları için kesilmiş bir makbuz.

  Ne insanlar var ya.. - sertanyar

  Kendi parasıyla almış gibi gösteriliyor bu insanlar da hala ona inanıyorlar. Adam bir cebinden alıyor diğer cebine koyuyor. Ayrıca bu fiyatlar çok komik rakamlar.

  protokolü açıkla topbaş.... - metinarslan

  rakamlar yeterli olmuyor kaç otobüs yolladınız kaç km mesafe yol yapıldıki rakam hesaplandı kar zarar oranı nedir.vapurların rakamını açıkla kaç saatliğine kiralandı başka kurumlar partiler bu protokolü görmeli ve benzer taleplerde bulunmaları gerekir bkalım o zaman ne cevap vereceker.

  doğal geliyor... - drozer

  AKP'li belediyeye, bir parti mitingine böyle bir kiralama yapmak o kadar doğal geliyor ki, dekontlarını yayınlıyor... . Bir de, otoyol panolarındaki "Kazlıçeşme yönüne geçiş üstünlüğü verilmiştir." uyarılarını açıklasınız... O kaç paraya oluyor?.. Fiyatı uygunsa, işe gidip gelirken yararlanmak istiyorum da...

  geç bunları - nikbinliks

  ben işlem tarihi göremedim ilk dekontu yeniden yayınlayın ltfen.5 bin tl ye 3 vapur kiralasam akşama kadar para basarım valla.

  Pazar günkü mitingin otobüs parasını pazartesi ödemek... - Zeynep Ekşioğlu

  Çok çakalsınız. O gün sosyal medyada tepki topladığınız için ödediğiniz çok açık. Gerçi vapurlar için fatura da 14 haziran tarihi var. Ancak o da, pazartesi günü cuma tarihli kesilmiş olabilir.