İbrahim Saraçoğlu, Erdoğan'ın başdanışmanı oldu

İbrahim Saraçoğlu, Erdoğan'ın başdanışmanı oldu
İbrahim Saraçoğlu, Erdoğan'ın başdanışmanı oldu
Hazırladığı bitkisel kürlerle tanınan biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı Prof. Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanlığına atandı.

RADİKAL-Hazırladığı bitkisel kürlerle tanınan biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı Prof. Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı’na atandı. Twitter 'da Fuat Avni isimli kullanıcı, 22 Ocak'ta Saraçoğlu'nun özel kürler düzenlemesi için Cumhurbaşkanlığı danışmanlığına atandığını iddia etmişti. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da bugün düzenlediği basın toplantısında Saraçoğlu'nun başdanışmanlığa getirildiğini doğruladı.

YENİ BİR ŞEY DEĞİL

Dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen ‘muhtarlar toplantısı’na katılan Saraçoğlu, gazetecilerin “Hayırlı olsun” dilekleri üzerine, “Yeni bir şey değil. Bir süredir Sayın Cumhurbaşkanı’nın danışmanlığını yapmaktayım” dedi.

 

 


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Bugün

  ,

  İddia

  ,

  Bitkisel

  http://www.radikal.com.tr/128191812819181

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bitkilerin gücü - teslacrn

  TARİFLER: Papatya suyunu Merkez bankası kapısına sürerseniz dış borçlar azalır TL değerlenir. Hindibayı perçem otu ile karıştırıp iyice kaynatın ve suyunu sınırlara serpin, hiç bir kimse sınırları delemez. Asker bulundurmaya gerek yoktur. Deve dikenini kömür maden ocaklarının girişine dikerseniz, göçük olmaz insanlar ölmez. Ölse de takdiri ilahidir. Karpuz çekirdeğini ve kiraz sapını iyice dövüp tozunu güneydoğuya serperseniz, PKK biter, korucular ortada kalmaz, askerler ölmez. Kobaniye selam söyleyip millete madara olmazsınız.